logo_mgok

21
stycznia
2020

Podziękowania 28. Finał WOŚP - sztab Chełmsko Śląskie

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ostatnie rozliczenia w sztabie 4891 w Chełmsku Śląskim dobiegły końca. Czas na oficjalne podziękowania dla tych, którzy wspierali nasz sztab rzeczowo i finansowo - sponsorom i wszystkim prywatnym darczyńcom.
logo_mgok

15
stycznia
2020

28. Finału WOŚP w Chełmsku Śląskim - galeria zdjęć

12 stycznia 2020 roku w Chełmsku Śląskim odbył się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez sztab 4891 działający przy Wiejskim Domu Kultury Dzięki wolontariuszom działającym pod okiem szefa sztabu Pauli Maciołek w tym roku udało się zebrać 31130,55 zł i tym samym pobić zeszłoroczny rekord o prawie 8000,00 zł! 
logo_mgok

03
stycznia
2020

Szczegółowy program finału WOŚP w Chełmsku Śląskim

12 stycznia 2019 roku w Chełmsku Śląskim odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach jego organizacji od godz. 8:00 na terenie miejscowości kwestować będą wolontariusze wyposażeni w imienne identyfikatory i tradycyjne puszki WOŚP. Od godz. 14:00 w szkole odbędzie się blok programów artystycznych i licytacje gadżetów WOŚP, które zakończy "światełko do nieba".
logo_mgok

20
grudnia
2019

Przerwa świąteczna w WDK - zmiana organizacji pracy

Uprzejmie informujemy, że w okresie świąteczno-noworocznym zajęcia stałe nie odbywają się, w związku z tym zmianom ulegną godziny otwarcia Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim. Harmonogram pracy dostępny w załączeniu. Zajęcia stałe zostaną wznowione po Nowym Roku.
logo_mgok

17
grudnia
2019

Sołecki Jarmark Bożonarodzeniowy

15 grudnia na rynku w Chełmsku Śląskim odbył się pierwszy Sołecki Jarmark Bożonarodzeniowy. Pod podcieniami urokliwych chełmskich kamienic można było nabyć piękne ozdoby i rękodzielnicze wyroby, na wszystkich uczestników wydarzenia czekały łakocie od św. Mikołaja. Nie obyło się też bez degustacji świątecznych naparów i ciepłych przekąsek, występów lokalnych artystów i kiermaszu ciast.
logo_mgok

06
grudnia
2019

Spotkanie Mikołajkowe w WDK

W piątkowe przedpołudnie w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim zagościła klasa 3a z ZS-P w Chełmsku Ślaskim. Dzieci wzięły udział w spotkaniu mikołajkowym zorganizowanym przez rodziców i wychowawcę. Zabawy ruchowe i integracyje, zagadki logiczne, słodkości i przekąski oraz wspólne śpiewanie i tańce czekały na wszystkich uczestników spotkania.

Przeglądaj aktualności