logo_mgok

20
lutego
2018

Konkurs Palm Wielkanocnych i Zdobienia Jaj Wielkanocnych 2018

Po raz kolejny zapraszamy na doroczne konkursy wielkanocne - XVIII Konkurs Palm Wielkanocnych oraz VIII Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych, które odbędą się w Chełmsku Śląskim. Przedsięwzięcie współorganizowane jest z Parafią pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śl. i rozstrzygniete zostanie w Niedzielę Palmową.
logo_mgok

14
lutego
2018

Walentynki w klimacie kawiarenki

We wtorkowy wieczór (13 lutego br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się wieczór walentynkowy w klimacie kawiarenki. W programie artystycznym wzięły udział dzieci, młodzież i nauczyciele z ZSP w Chełmsku Śląskim, lokalni soliści oraz Zespół Zgoda.
logo_mgok

05
lutego
2018

Walentynki w WDK - zapowiedź

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na romantyczne chwile uniesień - "Walentynki w romantycznym klimacie kawiarenki" - 13 lutego 2018 r. (wtorek) o godzinie 18:00.
logo_mgok

29
stycznia
2018

Biesiada Ludowa na dwie kapele

W sobotę (27 stycznia br.) na sali Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim miała miejsce biesiada ludowa na dwie kapele z udziałem Zespołu Zgoda oraz zaprzyjaźnionego zespołu Sokolik z Karpnik i zaproszonych przyjaciół.
logo_mgok

29
stycznia
2018

Nocny maraton filmowy na sali w WDK

Na zakończenie ferii w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyła się noc z kinem w ramach Akcji Zima 2018. W wydarzeniu uczestniczyli członkowie szkolnego kółka fotograficzno-filmowego działającego przy WDK.
logo_mgok

24
stycznia
2018

Turniej Remika "dzieci - dorośli"

W środę (24 stycznia br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się Turniej Remika: dzieci kontra dorośli. Turniej został zorganizowany w ramach planu zajęć na ferie pn. Akcja Zima 2018".
logo_mgok

23
stycznia
2018

Turniej unihokeja

W Chełmsku Śl. odbył się dzisiaj turniej unihokeja. W zmaganiach wzięły udział 4 drużyny. Po wyrównanej walce wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali pamiątkowe puchary i słodkie upominki. Turniej był częścią feryjnych propozycji w ramach Akcji Zima 2018.
logo_mgok

17
stycznia
2018

Iluzja w Chełmsku Śląskim

We wtorkowe przedpołudnie (17 stycznia br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się pokaz iluzji w wykonaniu p. Łukasza Podymskiego. Występ zorganizowany został w ramach Akcji Zima 2018.

Przeglądaj aktualności