logo_mgok

24
listopada
2020

Zbiórka gadżetów WOŚP - Chełmsko Śląskie

Zapraszamy Was do wsparcia 29 edycji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazane przez Was gadżety trafią na loterię oraz licytację, z której zyski zostaną przekazane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
logo_mgok

17
listopada
2020

"Sanie Świętego Mikołaja" - Konkurs

Zapraszamy wszystkich chętnych, do udziału w konkursie pt.: "Sanie Świętego Mikołaja". Technika wykonania pracy jest dowolna, liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość. Termin nadsyłania prac upływa 6 grudnia. Dla twórców najlepszych prac przewidziane są nagrody rzeczowe.
logo_mgok

21
października
2020

Podziękowania - Narodowe Czytanie

Dzisiaj miłą niespodzianką było otrzymanie paczki nadanej przez Kancelarię Prezydencką z podziękowaniami od Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za udział w Narodowym Czytaniu "Balladyny" Juliusza Słowackiego. Dziękujemy, że byliście z nami.
logo_mgok

19
października
2020

29. Finał WOŚP! - WDK Chełmsko Śląskie

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
logo_mgok

18
października
2020

REVIVAL!

W dniu dzisiejszym na Rynku w Chełmsku Śląskim odbył się finał projektu REVIVAL. Impreza była inna niż wszystkie, a to za sprawą czerwonej strefy, którą zostaliśmy objęci.

Przeglądaj aktualności