logo_mgok

17
listopada
2017

Warsztaty rękodzieła

Dnia 22.11.2017r. w środę o godz. 16.00 Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na warsztaty rękodzieła pt.
logo_mgok

11
listopada
2017

Operetka w Chełmsku Śląskim

W sobotę, 11 listopada, w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się koncert Operetki Wrocławskiej, poprzedzony występem patriotycznym Zespołu Zgoda przy udziale Karoliny Ryter-Kmak oraz Damiana Skorupińskiego.
logo_mgok

07
listopada
2017

Koncert Operetki i Musicalu - zaproszenie

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdeczenie zaprasza w najbliższą sobotę (11 listopada) na godzinę 13:00 na koncert Operetki i Musicalu w wykonaniu śpiewaków operowych: Doroty Ujdy - Jankiewicz, Andrzeja Jankiewicza oraz Mirosława Owczarka.
logo_mgok

30
października
2017

Bal Świętych w Chełmsku Śląskim

W niedzielę (29 października br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się Bal Świętych. Organizatorem wydarzenia była Parafia pw Świętej Rodziny, Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich oraz Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim.
logo_mgok

01
września
2017

Dyskoteka na zakończenie wakacji

W dniu 30.08.2017 r. w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyła się zabawa dla dzieci z okazji zakończenia wakacji. Podczas imprezy na najmłodszych czekały zabawy oraz animacje.Dzieci mogły sprawdzić swoje zdolności wokalne dzięki karaoke oraz taneczno - ruchowe przy zabawach na sali.Nie zabrakło dobrej muzyki, a humory dopisywały pomimo zbilżającego się końca wakacji.
logo_mgok

29
sierpnia
2017

Spotkanie z Nadleśniczym

25 sierpnia w ramach "Akcji Lato 2017" w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyło się spotkanie edukacyjne z Nadleśnictwem Kamienna Góra reprezentowanym przez pana Bartłomieja Dymka. Pierwsza część spotkania została poświęcona na edukację w zakresie ochrony lasów i zwierzyny leśnej.
logo_mgok

29
sierpnia
2017

Turniej piłki nożnej dzikich drużyn

W ramach "Akcji Lato" w dniu 23.08.2017 r. na stadionie w Chełmsku Śląskim odbył się turniej piłki nożnej dzikich drużyn . Do rywalizacji stanęły 4 drużyny : "A.CE Pajace", "Wolf team", "Złote jarzębie" oraz "Błażejów City".Rozgrywane mecze były niezwykle emocjonujące, a rozgrywki obfitowały w wiele ciekawych akcji i zagrań.
logo_mgok

19
sierpnia
2017

X Jarmark Tkaczy Śląskich "Z Lnem w Europie"

W sobotę, 19 sierpnia br. na Rynku w Chełmsku Śląskim miała miejsce jubileuszowa odsłona Jarmarku Tkaczy Śląskich "Z Lnem w Europie". Działania Jarmarku zostały dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Patronat nad X Jarmarkiem Tkaczy Śląskich objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego. Obecna w Chełmsku Śląskim była Wicemarszałek Iwona Krawczyk.

Przeglądaj aktualności