logo_mgok

04
maja
2023

Strona www

Miło nam poinformować, że powracamy na naszą stronę internetową po zakończeniu prac. Jeszcze przez chwilę będziemy publikować nasze artykuły i newsy tutaj, ale już niedługo przeniesiemy się na zupełnie nową stronę. Bądźcie czujni a w międzyczasie zapraszamy na naszego facebooka - @kulturalubawka.
logo_mgok

29
listopada
2022

Bieg Mikołaja 2022

Zapraszamy na pierwszą edycję Biegu Mikołaja! W "czytaj więcej" znajdziesz regulamin i formularz do zapisów.
logo_mgok

09
sierpnia
2022

Jarmark Tkaczy Śląskich

Zapraszamy na Jarmark Tkaczy Śląskich, który odbędzie się 19 i 20 sierpnia 2022 r. na Rynku w Chełmsku Śląskim. Gwiazdami tegorocznego Jarmarku będą Tribbs i InoRos.
logo_mgok

20
maja
2022

Triathlon dla dzieci

Już 28 maja 2022 r. nad Zalewem Bukówka odbędą się pierwsze w historii zawody triathlonowe dla dzieci. Regulamin i link do zapisów można znaleźć w "czytaj więcej".
logo_mgok

13
maja
2022

Maraton Karkonosza 2022

W sobotę, 18 czerwca 2022 r. Lubawka po raz kolejny będzie kluczowym punktem na trasie Maratonu Rowerowego Karkonosza. Z tego względu przewidziane są utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta oraz na drodze krajowej nr 5 i drodze wojewódzkiej nr 369.
logo_mgok

08
kwietnia
2022

Ogłoszenie o sprzedaży

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce przeznacza do sprzedaży samochód stanowiący rzeczowy składnik majątku ruchomego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.
logo_mgok

15
marca
2022

Konsultacje społeczne

W związku z prowadzonymi pracami nad STUDIUM TECHNICZNO-EKONOMICZNO-ŚRODOWISKOWYM dla projektu kolei dużych prędkości Centralnego Portu Komunikacyjnego - linia Żarów - granica Państwa zapraszamy na konsultacje społeczne.
logo_mgok

17
lutego
2022

Cyberbezpieczeństwo

Realizując zadania wynikające z ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa przekazujemy Państwu dostęp do informacji pozwalających na zrozumienie zagrożeń cyberbezpieczeństwa, oraz jak stosować skuteczne sposoby zabezpieczenia się przed tymi zagrożeniami.

Przeglądaj aktualności