logo_mgok

26
maja
2018

Zakończenie U3W i koncert polskiego Elvisa - Mirka Deredasa

W sobotę, 26 maja 2018 r. Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w Lubawce dokonał uroczystego zakończenia roku akademickiego. Pierwszą artystyczną częścią wydarzenia był spektakl teatralny pt. "Bajki i Baśnie", oraz koncert "Elvis na bis" - czyli Mirosław Deredas w przebojach króla rock and rolla. Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna - podziękowania i rozdanie dyplomów słuchaczom.
logo_mgok

25
maja
2018

Dzień Dziecka w Lubawce

Dom Kultury w Lubawce zaprasza już za tydzień (1 czerwca br.) o godzinie 16:00 na Dzień Dziecka w Parku Watra. W programie moc atrakcji i niespodzianek, m.in. kukiełkowy teatrzyk dla dzieci, animacje i zabawy, malowanie twarzy, kucykowo, dmuchańce i słodkości.
logo_mgok

25
maja
2018

Zumba i taniec towarzyski - dodatkowe zajęcia

Przypominamy, że zgodnie z zapowiedzią instruktora w dniu dzisiejszym tj. 25 maja br. odbędą się dodatkowe zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci (o godz.18:00)  oraz zumba ( o godz. 19:30). Serdecznie zapraszamy! .
logo_mgok

23
maja
2018

Elvis w Domu Kultury

W sobotę, 26 maja w Domu Kultury w Lubawce zabrzmią przeboje Króla Rock&Roll'a - Elvisa Presleya. Stanie się to podczas show pt. "Elvis Na Bis", które zaprezentuje Mirosław Deredas.
logo_mgok

22
maja
2018

Zawody lekkoatletyczne klas II

Na Stadionie Miejskim w Lubawce odbyły się dzisiaj zawody lekkoatletyczne klas II z terenu Powiatu Kamiennogórskiego. Zmagania zostały przeprowadzone przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Kamiennej Górze.
logo_mgok

22
maja
2018

Warsztaty kulinarne - zdrowe, nietrudne

We wtorkowe przedpołudnie (22 maja br.) Dom Kultury w Lubawce gościł klasę 2a Szkoły Podstawowej na warsztatach kulinarnych organizowanych przez p. Joanną Łazarowicz w ramach projektu "Zdrowe, nietrudne" firmy Kupiec (www.zdrowenietrudne.pl).
logo_mgok

18
maja
2018

"Baśnie i Bajki" - premiera

18 maja 2018 r. w Domu Kultury w Lubawce odbyła się premiera nowego spektaklu pt. "Bajki i Baśnie" w wykonaniu grupy teatralnej "Pół do Czwartej" pod opieką p. Ireny Wyciślik oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przedstawienie odbyło się w godzinach porannych dla uczniów szkół z terenu Gminy Lubawka, oraz popołudniu otwarte dla wszystkich mieszkańców.
logo_mgok

16
maja
2018

Spektakl "Bajki i Baśnie"

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz dzieci z grupy teatralnej "Pół do Czwartej" działającej przy Domu Kultury w Lubawce serdecznie zapraszają na spektakl pt. "Bajki i Baśnie".
logo_mgok

05
maja
2018

Teatr Improwizacji Jesiotr w Lubawce

Za zakończenie majówki w sobotnie popołudnie w Domu Kultury w Lubawce odbyło się wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko z Teatrem Improwizacji "Jesiotr" z Wrocławia. Teatr Jesiotr działa na wrocławskiej scenie komediowej już od sześciu lat. Tworzą teatr na oczach widowni, a każda scenka to unikalna opowieść, opowiedziana tylko raz.

Przeglądaj aktualności