logo_mgok

14
listopada
2017

Wystawa prac patriotycznych uczniów Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru

Prace patriotyczne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru wciąż są dostępne w Domu Kultury w Lubawce . Wystawa, która tak pięknie zdobiła salę widowiskową oraz nasz hol podczas obchodów Święta Niepodległości została przygotowana pod kierownictwem nauczycieli: p .Magdaleny Winter, p. Moniki Fedoruk oraz p. Joanny Łazarowicz.
logo_mgok

12
listopada
2017

Koncert Operetki Poznańskiej w Lubawce

W sobotę, w dniu Narodowego Święta Niepodległości sala widowiskowa Domu Kultury w Lubawce została zapełniona po brzegi zarówno obecnością jak i dźwiękami - a wszystko to za sprawą wspaniałego koncertu Operetki Poznańskiej. Na scenie wystąpili: Karolina Garlińska, Bartosz Kuczyk i Wiesław Poprzycki.
logo_mgok

10
listopada
2017

Narodowe Święto Niepodległości w Lubawce

W wigilię Narodowego Święta Niepodległości w Domu Kultury w Lubawce odbyła się uroczysta akademia patriotyczna poprzedzona prelekcją histroyczną. W uroczystościach wzięła udział m.in. Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba oraz przedstawiciele Związku Kombatantów z Lubawki oraz Jeleniej Góry.
logo_mgok

07
listopada
2017

Przygotowania do Święta Niepodległości

Integracja, dobra zabawa i artystyczene wyzwania listopadowym popołudniem w Domu Kultury w Lubwce może oznaczać tylko jedno - właśnie ruszyły ostatnie przygotowania i próby do piątkowej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
logo_mgok

31
października
2017

Bal Świętych w Lubawce

Tańce, konkursy i mnóstwo dobrej zabawy lubawskim dzieciom zafundowała Parafia Wniebowzięcia NMP oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury. Wszystko to miało miejsce na Balu Świętych, który po raz pierwszy został zorganizowany w Lubawce.

Przeglądaj aktualności