logo_mgok

03
lipca
2020

Rozpoczęcie wakacji 2020 -Pokaz Iluzjonisty

Każdy z nas lubi oglądać pokazy magików, ich czary i sztuczki. Dzieci w dniu dzisiejszym miały możliwość wzięcia udziału w pokazie iluzjonisty Arkadiusza Wiatrowskiego, który zaprezentował nam pełen emocji pokaz iluzji rozpoczynając tym samym tegoroczne wakacje w Lubawce.
logo_mgok

03
lipca
2020

Warsztaty rękodzieła w Lubawce- zapisy

Kolejna wakacyjna propozycja dla młodszych już w najbliższa środę 8 lipca o godzinie 12:00 odbędą się warsztaty pn. "Lodówkowe dzieła sztuki" - czyli zrobimy przepiękne, drewniane magnesy metodą decoupage! Zapraszamy do zapisów poprzez FB, kontakt bezpośredni w DK lub pod numerem tel.
logo_mgok

30
czerwca
2020

Akcja Lato- Lipiec 2020

Zapraszamy do zapoznania się z programem Akcji Lato Domu Kultury w Lubawce. Zajęcia będą odbywać się w plenerze przy zachowaniu zasad sanitarnych, z uwagi na istniejące jeszcze zagrożenie epidemiczne.
logo_mgok

04
czerwca
2020

UWAGA ŻMIJE!

Zrobiło się ciepło i na Naszym pięknym stadionie pojawili się niechciani goście. Żmija może budzić strach, ale nie atakuje człowieka bez powodu. Najlepiej jej nie drażnić, nie próbować nadepnąć czy ruszać kijem. Przy spotkaniu z człowiekiem, żmija częściej wybiera ucieczkę niż walkę.

Przeglądaj aktualności