logo_mgok

04
czerwca
2019

"Wieczornica o Bolku II i Piastach"

W ramach 651. rocznicy śmierci księcia Bolka II uczniowie klas II a, II c i klas VII oraz uczeń klasy III gim. pod czujnym okiem opiekunów pań Elżbiety Jojczyk, Wiesławy Jarzmik i Cecylii Błońskiej wykonali na scenie Domu Kultury w Lubawce lekcję historii pt."Wieczornica o Bolku II i Piastach".
logo_mgok

04
czerwca
2019

Piknik Profilaktyczny

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza na Piknik Profilaktyczny "TRZEŹWO, ZDROWO I SPORTOWO". Piknik odbędzie się w dniu 08.06.2019 r. pod Skocznią Narciarską w Lubawce. Ideą Pikniku jest zachęcenie społeczności lokalnej do zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej oraz popularyzowanie idei trzeźwościowych.
logo_mgok

23
kwietnia
2019

Warsztaty wokalno-instrumentalne

Dom Kultury w Lubawce oraz Stowarzyszenie "Przymierze" im. Opata Bernarda Rosy prowadzi nabór osób chętnych do wzięcia udziału w warsztatach dla uzdolnionych muzycznie mieszkańców  pn. "Muzyczna Gmina Lubawka".
logo_mgok

10
kwietnia
2019

Recital Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

Muzyczne uniesienia w samym środku "Majówki" w Lubawce oznaczają jedno - na sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce odbędzie się niesamowity recital wspaniałej polskiej piosenkarki Alicji Majewskiej w towarzystwie utalentowanego kompozytora i pianisty Włodzimierza Korcza. W tracie koncertowej z nowo wydaną płytą "Żyć się chce" artystka zawita w Lubawce - 2 maja 2019 r., o godz. 19:00.

Przeglądaj aktualności