W Wiejskim Domu Kultury w najlepsze trwają przygotowania do Niedzieli Palmowej!

Zespół Ludowy ZGODA tradycyjnie w okresie wielkanocnym ma ręce pełne roboty i jak widać - każda pomoc jest tutaj na wagę złota. 
Każdy palmę zrobić może, a udowodnił to wczoraj nasz Dyrektor, który pod czujnym okiem Pani Kierownik Zespołu - Danuty Jarczewskiej, zaangażował się całym sercem we wspólne wielkanocne przygotowania ????
Pracowita załoga ZGODY od kilku dni tworzy w pocie czoła jedyne w swoim rodzaju palmy, będące symbolem Świąt Wielkiej Nocy, które bez wątpienia zdążyły wpisać się w listę chełmskich tradycji świątecznych! Widok gotowych, własnoręcznie wykonanych palm cieszy oko, a różnorodność i staranność z jaką zostały zrobione wzbudza podziw u każdego, kto miał okazję zobaczyć je na żywo. 

Przypominamy o nadchodzącym wielkimi krokami XXI KONKURSIE PALM WIELKANOCNYCH , który odbędzie się już w tę niedzielę - 10 kwietnia 2022 r. o godzinie 12:00 w kościele pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śląskim.  
Z roku na rok nasz Konkurs cieszy się coraz to większym zainteresowaniem, a Niedziela Palmowa bez wątpienia jest dniem, który warto spędzić w Chełmsku i bliżej przyjrzeć się tutejszym tradycjom Wielkanocnym!

Do zobaczenia!