Biesiadowanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu większości z nas, zawdzięczamy im bardzo wiele, począwszy od opieki i wychowania, poprzez chodzenie na spacery, wspólne gotowanie czy edukację, kończywszy na poczuciu bycia kochanym. Nikt nie zasługuje, tak bardzo jak Babcia i Dziadek na wdzięczność, szacunek, pomoc i troskę. 

Postanowiliśmy zadbać o to, byście Wy, nasze kochane Babcie i Dziadkowie poczuli się tak bardzo wyjątkowo, w tym ważnym dla Was dniu, jak tylko to mozliwe. Nadszedł czas na rekompensatę za cały trud, poświęcenie i troskę, jakie wykazaliście wobec nas, zasługujecie na wszystko co najlepsze!

Wiejski Dom Kultury ma zaszczyt zaprosić na wspólną biesiadę z okazji Waszego święta!
W najbliższy piątek (21.01.2022 r.) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Wiejskiego Domu Kultury odbędzie się rozrywkowy wieczorek przygotowany specjalnie dla Was, drogie Babcie oraz Dziadkowie! Piątkowe spotkanie zostanie po brzegi wypełnione atrakcjami, dobrą zabawą, słodkimi przekąskami oraz serdeczną, rodzinną atmosferą.

Z myślą o Was przygotowany został wyjątkowy program artystyczny, który bez wątpienia zachwyci każdego z Was. Głośno i radośnie zabrzmią melodie dobrze wszystkim znanych, tradycyjnych walczyków i poleczek. 
Będziemy zaszczyceni, jeżeli zdecydujecie uczcić ten szczególny dzień w naszym towarzystwie.
Nie może zabraknąć nikogo z Was!
Do zobaczenia na wspólnym świętowaniu w WDK.