#WDK_poleca - weekendowe propozycje wydarzeń kulturalnych on-line

Za oknem piękna pogoda, która zachęca do wyjścia... ale póki co nadal najlepszym wyjściem jest pozostanie w domu. W związku z tym, mamy dla Państwa świetne propozycje wydarzeń kulturalnych on-line, które warto zobaczyć w nadchodzący weekend zostając w swoich czterech kątach!

  • PIĄTEK (24.04) godz. 18:00 - koncert Moniki BRODKI dla Fundacji Szlachetna Paczka. Koncert będzie transmitowany na portalu facebook pod adresem:  "Kwarantanna na na! koncerty live z domu polskich artystów" 
  • SOBOTA (25.04) godz. 19:00 - koncert polskiego piosenkarza i gitarzysty Radosława Skubajskiego występującego pod pseudonimem SKUBAS. Koncert w duecie z z Piotrkiem Niesłuchowskim w cyklu "Muzyka dla SPATIFu" będzie transmitowany na portalu facebook pod adresem: SKUBAS .
  • NIEDZIELA (26.04) godz. 17:00 - Retransmisja spektaklu tanecznego do muzyki Jean-Baptisty Lully'ego pt. "Pupile", który łączy technikę tańca współczesnego i dworski balet figuratywny.  Spektakl odbył się 31 sierpnia 2018 roku w ramach Festiwalu Wschód Kultury Inny Wymiar w Hali Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Retransmisja dostępna będzie pod adresem: www.tv.proanima.pl
  • NIEDZIELA (26.04) godz. 19:00 - spotkanie on-line z artystą i aktorem Arturem Gotzem pt. "Idealne podróże z mężyczną prawie idealnym". Spotkanie będzie transmitowane w serwisie YouTube -  LINK.

 1587727208_WDKPOLECA%20%283%29.png