Premiera filmu grupy CHAOS: "Meritum"

W najbliższą niedzielę 1 grudnia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu "Chełmsko MOVIE - bliżej kina", którego finałem jest premiera filmu "Meritum" stworzonego przez grupę CHAOS.

Projekt "Chełmsko MOVIE - bliżej kina!" realizowany jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy" przy współpracy z Wiejskim Domem Kultury w Chełmsku Śląskim. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest Paula Maciołek, członek stowarzyszenia i pracownik WDK. 

Główną częścią realizowanego projektu były warsztaty filmowe prowadzone przez Arkadiusza Makowskiego i praca nad autorskim filmem grupy CHAOS, która od ponad dwóch lat działa przy WDK w ramach zajęć stałych o charakterze fotograficzno-filmowym. 

Premiera powstałego filmu jest finałem całego projektu. W związku z ograniczonym możliwością sali WDK, na projekcje filmu na godzinę 18:00 i 19:00 obowiązują wejściówki. 

UWAGA: W związku z dużym zainteresowaniem filmem, i brakiem wolnych wejściówek odbędzie się dodatkowy seans specjalny o godz. 20:00. 

Film zrealizowany w ramach projektu "Chełmsko MOVIE - bliżej kina!" realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy". Projekt sfinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropiiw Polsce oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Granica" w Lubawce.