IV Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubawce

I grudnia 2018 r. w Lubawce odbędzie się czwarta edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Jak co roku na stoiskach rozlokowanych przy ratuszu będzie można nabyć ozdoby i prezenty świąteczne wykonane przez lokalnych rękodzielników, a także skosztować specjałów małej gastronomii.

Jarmark rozpocznie się o godzinie 14:00 od tradycyjnej już parady św. Mikołaja, która wyruszy na rynek spod Domu Kultury. Do wzięcia udziału w paradzie zapraszamy dzieci, przebrane w stroje mikołajowe.

Po oficjalnym powitaniu i rozpoczęciu jarmarku, na scenie zaprezentują się zespoły i grupy muzyczne z terenu Gminy Lubawka. Głównym występem będzie koncert duetu muzycznego G/Łoś - Gloria Janeczek i Łukasz Łoś, którzy gościli już w tym roku na scenie Domu Kultury podczas koncertu walentynkowego. Tym razem zaprezentują swój talent w aranżacji znanych i lubianych polskich kolęd oraz pastorałek. Szczegółowy harmonogram występów będzie opublikowany wkrótce.

Osoby, które chciałyby wystawić swoje rękodzieło podczas jarmarku prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej w załączniku i dostarczenie jej w wersji elektronicznej lub tradycyjnej do Domu Kultury w Lubawce. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 listopada br. 

Serdecznie zapraszamy!