"Songs of May", czyli Majówka w Parku Watra

SONGS of MAY, czyli muzyczna majówka w Parku Watra. Wydarzenie pilotażowe tegorocznego długiego majowego weekendu odbyło się w piątek (4 maja br.) w Lubawce na terenie Parku Watra. Rozpoczęcie imprezy od godz. 16:00 dokonała Zastępca Burmistrza Bożena Kończak oraz Dyrektor MGOK Sławomir Sławiński.

Następnie rozpoczął się blok zabaw i animacji dla rodzin realizowany przez Dom Kultury w Lubawce. Kolejno w programie pojawił się blok muzyki na żywo, czyli koncerty zespołów Porażeni z Kamiennej Góry oraz Paihivo ze Zgorzelca. Imprezowe przywitanie najpiękniejszego miesiąca w roku zakończono w rytmach house & ed w wykonanu: - Sikorsky (JG, Trzcianka Beach Party) - InDaBeat (JG, Riverside Club, Parkova Club) - Teku (JG, Electrocity, Local club, Projekt Hirschberg) - DJ Smaug - Nilus & Enzo (Lubawka) - Blinker (JG, Audiolake Festival, SummerMadness, Trzcianka Beach Party, Local Club, Projekt Hirschberg) - DJ Ersi (Lubawka). 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która dostępna jest TUTAJ