Koncert duetu Stereo Naked - gramy dla 27. Finału WOŚP

Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza na niesamowity, niepowtarzalny i klimatyczny grudniowy koncert zagranicznego zespołu / duetu: STEREO NAKED, który tworzą: wokalistka i instrumentalistka (banjo) Julia Zech pochodząca z Niemiec oraz Pierce Black - kontrabasista z Nowej Zelandii. 

21 GRUDNIA 2018 r. GODZINA 19:00 
DOM KULTURY W LUBAWCE

Stereo Naked to mieszanka gatunków, od muzyki w stylu American Roots (classic, indie folk, bluegrass, gospel, country) po eksperymentalne indie pop. Zaskakujące zderzenie warstwy lirycznej i muzycznej: radosne jodłowanie z egzystencjalną głębią dźwięków, metaforyczne ballady, hip-hopowe zagrywki dostarczają stylu bluegras, surowe akustyczne ciepło basu i banjo dodające głębi i mrocznego humoru do folkowych brzmień. 

Artyści w tym roku świętują wydanie pierwszego albumu "Roadkill Highway" i to właśnie z tym albumem zaplanowali europejską trasę koncertową. JEDYNY taki koncert w Polsce, po raz pierwszy w Polsce i to właśnie w LUBAWCE! :-) 

KIEDY? Tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia.. w prezencie dla nas wszystkich... :-) 

ale ale! Każdy z WAS, każdy z NAS też może coś podarować - koncert ma charakter otwarty - nie sprzedajemy biletów, jednak dajemy Wam możliwość do tego, by poprzez zakup specjalnej cegiełki, wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (której finał już niebawem, bo 13 stycznia 2019 r.)