• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

10
września
2018

Zawody kolarskie za nami

miniatura_zawody-kolarskie-za-nami
Za nami 24. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim. Na trasach pod skocznią narciarską Krucza Skała w Lubawce stanęło około 180 kolarzy. Wydarzenie było realizowane dzięki projektowi "Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem".
logo_mgok

09
września
2018

24. MTB Lubawka - wyniki

miniatura_24-mtb-lubawka-wyniki
W niedzielnych zawodach w kolarstwie górskim udział wzięło blisko 180 zawodników w wieku od dwóch do pięćdziesięciu lat. Łącznie zawodnicy wystartowali w trzydziestu ośmiu kategoriach.
logo_mgok

04
września
2018

Chełmsko Śląskie - Narodowe Czytanie 2018.

miniatura_chemsko-lskie-narodowe-czytanie-2018
Biblioteka w Chełmsku Śl.zaprasza na Narodowe Czytanie 2018  - 8. września o godz. 10.00 przy Wiejskim Domu Kultury. Lekturę, którą czytamy w tym roku to "Przedwiośnie" S.Żeromskiego. Każda przyniesiona książka otrzyma pamiątkową pieczątkę.
logo_mgok

04
września
2018

Uwalniamy książki !

miniatura_uwalniamy-ksiki
      Drodzy mieszkańcy gminy Lubawka ! Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pod nazwą "UWALNIAMY KSIĄŻKI".
logo_mgok

03
września
2018

Zajęcia stałe w Lubawce

miniatura_zajcia-stae-w-lubawce
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza dzieci i dorosłych do skorzystania z oferty zajęć stałych, które ruszają od 10 września br. Szczegółowy rozkład zajęć na załączonym plakacie - harmonogram może ulec zmianie. W najbliższym czasie zostanie też uruchomiona sekcja rytmiki dla najmłodszych - o szczegółach poinformujemy wkrótce.
logo_mgok

03
września
2018

Zajęcia stałe w Chełmsku Śląskim

miniatura_zajcia-stae-w-chemsku-lskim
Wiejski Dom Kultury w Chelmsku Śląskim zaprasza od dnia dzisejszego na zajęcia stałe. Szczegółowy rozkład zajęć na załączonym plakacie. Harmonogram zajęć może ulec zmianie.
logo_mgok

01
września
2018

Dożynki Gminne 2018

miniatura_doynki-gminne-2018
1 września br. w Parku Watra w Lubawce odbyły się dożynki, czyli staropolski zwyczaj podziękowania Bogu i naturze za obfitość plonów, zebranych w okresie żniw, ale też czas spotkań i wspólnego świętowania wspólnoty rolniczej. Tegoroczne dożynki były połączone także z 35-leciem istnienia Zespołu Ludowego Zgoda z Chełmska Śląskiego.
logo_mgok

30
sierpnia
2018

24. MTB Lubawka - regulamin i plakat

miniatura_24-mtb-lubawka-regulamin-i-plakat
8 i 9 września na trasach leśnych pod skocznią Krucza Skała w Lubawce odbędą się 24. Międzynarodowe Otwarte Zawody w Kolarstwie Górskim. W "czytaj więcej" prezentujemy regulamin oraz oficjalny plakat zawodów.

Przeglądaj aktualności