• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

07
grudnia
2018

Nowości listopada w Bibliotece w Chełmsku Śl.

miniatura_nowoci-listopada-w-bibliotece-w-chemsku-l
W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, serdecznie zapraszam wszystkich czytelników do skorzystania z nowej oferty zakupu nowości wydawniczych sfinansowanego przez Bibliotekę Narodową. Wiele ciekawych propozycji dla każdego. Szczegóły  w załączniku.
logo_mgok

06
grudnia
2018

Informacja dla czytelników i dzieci!

miniatura_informacja-dla-czytelnikw-i-dzieci
W dniu 7 grudnia 2018 r. (piątek) Biblioteka Gminna w Lubawce będzie nieczynna. Zajęcia dla dzieci zaplanowane na dzień 8 grudnia b.r. nie odbędą się - zostają przeniesione na 15 grudnia b.r. (przyszła sobota).
logo_mgok

04
grudnia
2018

"Znam zabytki mojego powiatu!"

miniatura_znam-zabytki-mojego-powiatu
We wtorkowe popołudnie (4 grudnia br.) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty zabytkowej architektury sakralnej powiatu kamiennogórskiego dla dzieci pn. "Znam zabytki mojego powiatu!". Projekt warsztatów był współfinansowany przez Powiat Kamiennogórski.
logo_mgok

03
grudnia
2018

IV Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubawce - relacja

miniatura_iv-jarmark-boonarodzeniowy-w-lubawce-relacja
1 grudnia 2018 r. w Lubawce odbyła się już czwarta edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tradycyjnie jarmark rozpoczęła parada Świętego Mikołaja przy akompaniamencie lubawskiej Orkiestry Dętej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubawki. Parada wyruszyła z Domu Kultury na lubawski rynek, gdzie przywitała ich i oficjalnie otworzyła jarmark Burmistrz Miasta Ewa Kocemba.
logo_mgok

30
listopada
2018

Mikołajkowy spektakl w Chełmsku Śląskim

miniatura_mikoajkowy-spektakl-w-chemsku-lskim
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się 7 grudnia 2018 r., o godz. 16:00 w WDK. Wstęp bezpłatny.
logo_mgok

27
listopada
2018

Mikołajkowy spektakl dla dzieci w Lubawce

miniatura_mikoajkowy-spektakl-dla-dzieci-w-lubawce
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl pt. "Nadchodzące święta każdy zapamięta" w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa. Przedstawienie odbędzie się 7 grudnia 2018 r., o godz. 18:00 na sali widowiskowej, wstęp bezpłatny.
logo_mgok

27
listopada
2018

Sylwester w Chełmsku Śląskim

miniatura_sylwester-w-chemsku-lskim
Zapraszamy na Bal Sylwestrowy, który odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śl. Zabawę do białego rana poprowadzi DJ. Szczegóły na plakacie w "czytaj więcej".
logo_mgok

22
listopada
2018

Sylwester w Domu Kultury

miniatura_sylwester-w-domu-kultury
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza na Bal Sylwestrowy! Jak co roku będziemy się bawić przy muzyce na żywo, tym razem na naszej scenie zagości Zespół Muzyczny Kakadu z Kalisza. Bilety do nabycia w Domu Kultury w Lubawce. Szczegóły w "czytaj więcej".
logo_mgok

20
listopada
2018

Rytmika - 22 listopada - odwołane zajęcia

miniatura_rytmika-22-listopada-odwoane-zajcia
Uprzejmie informujemy, że w związku z niedyspozycją zdrowtną instruktora zajęcia rytmiki zaplanowane na 22 listopada (czwartek) nie odbędą się. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na zajęcia w przyszłym tygodniu.

Przeglądaj aktualności