• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

22
lipca
2019

DNI LUBAWKI - POKAZ TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH

miniatura_dni-lubawki-pokaz-tacw-integracyjnych
12 lipca 2019r. na Rynku w Lubawce grupa uczestnicząca w warsztatach tanecznych z Lubawki i Chełmska Śląskiego zaprezentowała wybrane tańce integracyjne. Warsztaty tańców integracyjnych są jednym z działań projektu "Magia ziół i tańców integracyjnych" realizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Granica" z Lubawki .
logo_mgok

18
lipca
2019

Dzień Włoski w WDK

miniatura_dzie-woski-w-wdk
Buongiorno! Dzisiaj w Wiejskim Domu Kultury zawitała słoneczna Italia! Moc wiedzy i ciekawostek o kulturze i zwyczajach prosto z Półwyspu Apenińskiego,  mała lekcja podstaw języka włoskiego, a na koniec specjał południa - pizza.
logo_mgok

16
lipca
2019

Summer Cup - wakacyjny turniej piłki nożnej

miniatura_summer-cup-wakacyjny-turniej-piki-nonej
16 lipca br. (wtorek) na boisku ZSP w Chełmsku Śląskim odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej "Summer Cup" organizowany przez Wiejski Dom Kultury w ramach Akcji Lato 2019. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny, które wzięły udział w rozgrywkach pod okiem sędziego p. Mariusza Zbrzyznego.
logo_mgok

14
lipca
2019

Święto Miasta Lubawka 2019 - dzień drugi

miniatura_wito-miasta-lubawka-2019-dzie-drugi
Drugi dzień Święta Miasta Lubawka (13. lipca 2019) rozpoczął się odjazdową paradą połączoną z koncertem zespołu The Light Street w towarzystwie OSP Lubawka i Choppers Garage. W paradzie wzięła udział burmistrz Ewa Kocemba i dytektor MGOK Sławomir Sławiński, którzy po dotarciu na rynek oficjalnie otworzyli drugi dzień imprezy.
logo_mgok

13
lipca
2019

Święto Miasta Lubawka 2019 - dzień pierwszy

miniatura_wito-miasta-lubawka-2019-dzie-pierwszy
W piątkowe popołudnie (12 lipca br.) rozpoczęło się dwudniowe Święto Miasta Lubawka. Oficjalnego przekazania klucza do bram miasta na ręce dyrektora MGOK dokonała burmistrz Ewa Kocemba. Gwiazdą wieczoru dnia pierwszego był zespół Łobuzy.

Przeglądaj aktualności