• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

20
listopada
2017

Spotkanie z czytaniem !

miniatura_spotkanie-z-czytaniem
   Już w najbliższą sobotę, tj. 25 listopada b.r. Biblioteka Gminna w Lubawce zaprasza dzieci w wieku 5 - 9 lat na kolejne spotkanie z czytaniem. Tym razem będą nam towarzyszyć pluszowe misie - bohaterowie niejednej książki dla dzieci.
logo_mgok

19
listopada
2017

Dolnośląski Festiwal Młodego Widza

miniatura_dolnolski-festiwal-modego-widza
Młodzież z Zespołu Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubawce odwiedziła w miniony piątek (17 listopada br.) Dolnośląski Festiwal Młodego Widza organizowany przez Fundację Sztuki Współczesnej IN SITU w pobliskim Sokołowsku.
logo_mgok

17
listopada
2017

Warsztaty rękodzieła

miniatura_warsztaty-rkodziea
Dnia 22.11.2017r. w środę o godz. 16.00 Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na warsztaty rękodzieła pt.
logo_mgok

14
listopada
2017

Wystawa prac patriotycznych uczniów Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru

miniatura_wystawa-prac-patriotycznych-uczniw-szkoy-podstawowej-im-onierzy-sybiru
Prace patriotyczne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru wciąż są dostępne w Domu Kultury w Lubawce . Wystawa, która tak pięknie zdobiła salę widowiskową oraz nasz hol podczas obchodów Święta Niepodległości została przygotowana pod kierownictwem nauczycieli: p .Magdaleny Winter, p. Moniki Fedoruk oraz p. Joanny Łazarowicz.
logo_mgok

13
listopada
2017

Nowości października w Chełmsku Śl.

miniatura_nowoci-padziernika-w-chemsku-l
Biblioteka w Chełmsku Śl. zaprasza do zapoznania się z nową ofertą czytelniczą. Zakup sfinansowany jest przez Bibliotekę Narodową w ramach: "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa". Wykaz książekznajduje się w załączniku.
logo_mgok

12
listopada
2017

Koncert Operetki Poznańskiej w Lubawce

miniatura_koncert-operetki-poznaskiej-w-lubawce
W sobotę, w dniu Narodowego Święta Niepodległości sala widowiskowa Domu Kultury w Lubawce została zapełniona po brzegi zarówno obecnością jak i dźwiękami - a wszystko to za sprawą wspaniałego koncertu Operetki Poznańskiej. Na scenie wystąpili: Karolina Garlińska, Bartosz Kuczyk i Wiesław Poprzycki.

Przeglądaj aktualności