• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

03
kwietnia
2019

Wieczór ze św. Janem Pawłem II

miniatura_wieczr-ze-w-janem-pawem-ii
We wtorek, 2 kwietnia mieszkańcy Lubawki zgromadzili się na rynku aby uczcić czternastą rocznicę śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II. Zaprezentowały się: Zespół Wrzos, Zespół W PORZĄDKU, Harcerze z grupy Górski Potok oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Lubawki.
logo_mgok

03
kwietnia
2019

Palmy w stylu wileńskim i kurpiowskim

miniatura_palmy-w-stylu-wileskim-i-kurpiowskim
2 kwietnia 2019 r. (wtorek) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się otwarte warsztaty wykonywania palm w stylu wileńskim i kurpiowskim. Instruktorem zajęć była p. Róża Morawiec.
logo_mgok

01
kwietnia
2019

Przygotowania do Niedzieli Palmowej ruszają!

miniatura_przygotowania-do-niedzieli-palmowej-ruszaj
Początek kwietnia w Wiejskim Domu Kultury zaczyna się kwieciście - wszystko za sprawą przygotowań do Niedzieli Palmowej. Do XIX Konkursu Palm Wielkanocnych zgłosiła się też klasa 5 "b" Szkoły Podstawowej z Chełmska Śląskiego, której przedstawiciele odwiedzili dziś nasz Dom Kultury.
logo_mgok

01
kwietnia
2019

Zdobienie jajek metodą decoupage - cz. III

miniatura_zdobienie-jajek-metod-decoupage-cz-iii
W ostatni piątek marca odbyła się trzecia część warsztatów rękodzieła ze zdobienia jaj wielkanocnych metodą decoupage. Ozdoby tworzono przy użyciu serwetek, farb i lakieru na jajkach wykonanych ze styropianu.
logo_mgok

01
kwietnia
2019

Warsztaty robienia palm wielkanocnych

miniatura_warsztaty-robienia-palm-wielkanocnych
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na warsztaty robienia palm wielkanocnych. Zajęcia odbędą się w najbliższy wtorek (2 kwietnia br.) w godz. 15:30 - 18:00. Szczegóły na załączonym plakacie w "czytaj więcej".
logo_mgok

28
marca
2019

Brydż - pierwsze spotkanie

miniatura_bryd-pierwsze-spotkanie
W środę (27 marca br.) w Wiejskim Domu Kultury odbyło się pierwsze spotkanie chętnych do nauki i grania w brydża. Na zajęciach byli zarówno zaprawieni gracze jak i początkujące osoby. Zajęcia prowadzi p. Andrzej Ziemiański.
logo_mgok

22
marca
2019

Zdobienie jajek metodą decoupage - cz. II

miniatura_zdobienie-jajek-metod-decoupage-cz-ii
W miniony czwartek (21 marca br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyła się kolejna część wielkanocnych warsztatów rękodzieła ze zdobienia jajek metodą Decoupage. Na następne zajęcia zapraszamy 29 marca br. (piątek) o godzinie 16:00.
logo_mgok

21
marca
2019

Nauka gry w Brydża

miniatura_nauka-gry-w-bryda
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na nowe zajęcia stałe - naukę gry w Brydża. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższą środę (27 marca br.) o godzinie 17:00.

Przeglądaj aktualności