• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

18
września
2018

Warsztaty rękodzieła: "papierowa wiklina"

miniatura_warsztaty-rkodziea-papierowa-wiklina
Dom Kultury w Lubawce zaprasza w najbliższy piątek na spotkanie z rękodziełem. Wasztaty odbędą się 21 września br. o godzinie 16:00, tematem zajęć jest "papierowa wiklina". Zajęcia są bezpłatne, szczególy na załączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy.
logo_mgok

16
września
2018

Święto Bluesa w Lubawce

miniatura_wito-bluesa-w-lubawce
W niedzielny wieczór (16 września br.) w Domu Kultury w Lubawce odbył się  niesamowity koncert w ramach Międzynarodowego Dnia Bluesa w wykonaniu legendy polskiej sceny bluesowej i wirtuoza harmonijki - Sławka Wierzcholskiego i  jego zespołu Nocna Zmiana Bluesa.
logo_mgok

11
września
2018

Koncert Nocnej Zmiany Bluesa w Lubawce - bilety wciąż dostępne

miniatura_koncert-nocnej-zmiany-bluesa-w-lubawce-bilety-wci-dostpne
Już w najbliższą niedzielę świętujemy Międzynarodowy Dzień Bluesa w Lubawce! Legenda polskiej sceny bluesowej - Nocna Zmiana Bluesa ze Sławkiem Wierzcholskim na czele - tego K O N C E R T U nie można przegapić! Bilety w cenie 15 zł wciąż do nabycia w Domu Kultury, możliwość rezerwacji w wiadomościach lub telefoniczne.
logo_mgok

11
września
2018

VII edycja Narodowego Czytania zakończona!

miniatura_vii-edycja-narodowego-czytania-zakoczona
W sobotę 9 września na Rynku w Chełmsku Śląskim, po raz kolejny spotkaliśmy się, aby przeczytać fragmenty wybranej lektury na Narodowe Czytanie - "Przedwiośnie" S. Żeromskiego. Tekst rozpoczęła p. Burmistrz Lubawki Ewa Kocemba.
logo_mgok

10
września
2018

Zajęcia rytmiki - nowy nabór

miniatura_zajcia-rytmiki-nowy-nabr
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza od 20 września br. na wznowione zajęcia rytmiki. Zajęcia rytmiki odbywają się w czwartki w godz. 16:00 - 18:00. Skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym, w dwóch grupach wiekowych: 3 - 4 latki (godz. 16:00) i 5-6 latki (godz. 17:00). Zajęcia są bezpłatne.
logo_mgok

10
września
2018

Zawody kolarskie za nami

miniatura_zawody-kolarskie-za-nami
Za nami 24. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim. Na trasach pod skocznią narciarską Krucza Skała w Lubawce stanęło około 180 kolarzy. Wydarzenie było realizowane dzięki projektowi "Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem".
logo_mgok

09
września
2018

24. MTB Lubawka - wyniki

miniatura_24-mtb-lubawka-wyniki
W niedzielnych zawodach w kolarstwie górskim udział wzięło blisko 180 zawodników w wieku od dwóch do pięćdziesięciu lat. Łącznie zawodnicy wystartowali w trzydziestu ośmiu kategoriach.

Przeglądaj aktualności