• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

27
lipca
2018

Wyjazd do kina - zapisy

miniatura_wyjazd-do-kina-zapisy
W ramach Akcji Lato 2018 zapraszamy dzieci i młodzież na wspólny wyjazd do kina! Są jeszcze wolne miejsca, zapisy w Domu Kultury w Lubawce oraz WDK w Chełmsku Śląskim.
logo_mgok

26
lipca
2018

Wyjazd na kajaki i rowery wodne

miniatura_wyjazd-na-kajaki-i-rowery-wodne
W czwartek, 26 lipca br., Wiejski Dom Kultury w ramach Akcji Lato 2018 zorganizował wyjazd nad kamiennogórski zalew na kajaki i rowery wodne. Udział w wycieczce wzięło 17 dzieci z Chełmska Śląskiego i okolic, którzy w raz z instruktorami aktywnie spędzali czas nad wodą.
logo_mgok

25
lipca
2018

Tańce integracyjne

miniatura_tace-integracyjne
W poniedziałek (23 lipca br.) w ramach Akcji Lato 2018 w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyly się zajęcia taneczne pn. "Tańce integracyjne".
logo_mgok

24
lipca
2018

Kot w butach - spektakl dla najmłodszych

miniatura_kot-w-butach-spektakl-dla-najmodszych
Teatr Blaszany Bębenek zagościł dzisiaj (24 lipca br.) na naszej sali w Domu Kultury w Lubawce z przedstawieniem pt. "Kot w butach", który wzbudził wielkie ożywienie wśród najmłodszej, licznie zgromadzonej publiczności. Spektakl odbył się w ramach planu wakacyjnego - Akcja Lato 2018.
logo_mgok

23
lipca
2018

Papierowa wiklina - przełożone warsztaty

miniatura_papierowa-wiklina-przeoone-warsztaty
Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych zaplanowane na dzień 25. i 26. lipca br. warsztaty  rękodzieła - paierowa wiklina zostają przełożone na termin późniejszy (sierpień 2018 r.) O dokładnym terminie zajęć poinformujemy wkrótce. W ramach zastępstwa 25 lipca o godz. 11:00 odbędą się ekologiczne warsztaty z rękodzieła.
logo_mgok

23
lipca
2018

Warsztaty muzyczne w Lubawce - zaproszenie

miniatura_warsztaty-muzyczne-w-lubawce-zaproszenie
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty muzyczne do Domu Kultury w Lubawce, które odbędą się w najbliższy czwartek (26 lipca 2018 r.) o godzinie 12:00. Zajęcia poprowadzi instruktor - pan Łukasz Gonera. Zajęcia odbędą się w ramach planu wakcyjnego Akcja Lato 2018.
logo_mgok

23
lipca
2018

Warsztaty muzyczne - Paprotki

miniatura_warsztaty-muzyczne-paprotki
W ramach "Akcji Lato 2018" w sołectwach gminy Lubawka prowadzone są warsztaty muzyczne - pierwszą rozśpiewaną i grającą wsią były Paprotki. Warsztaty uczące gry na instrumentach tj. gitara i skrzypce, oraz rozwijające umiejności wokalne u dzieci odbyły się 18 lipca br. pod instruktażem p. Łukasza Gonery.
logo_mgok

23
lipca
2018

"Bajkowanie na polanie"

miniatura_bajkowanie-na-polanie
W poniedziałkowe przedpołudnie (23 lipca br.) w Parku Watra w Lubawce odbyło się kolejne "Bajkowanie na polanie", czyli wakacyjne spotkania z książką.
logo_mgok

23
lipca
2018

Kot w butach - zaproszenie na spektakl

miniatura_kot-w-butach-zaproszenie-na-spektakl
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza na przedstawienie teatralne grupy Blaszany Bębenek pt. "Kot w butach", które odbędzie się 24 lipca br. (wtorek) o godz. 14:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
logo_mgok

22
lipca
2018

Noc Filmowa Łukasza Kazka

miniatura_noc-filmowa-ukasza-kazka
Noc z piątku na sobotę (20/21 lipca br.) w Chełmsku Śląskim była wyjątkowa - wszystko za sprawą projekcji filmów dokumentalnych z p. Łukaszem Kazkiem. Wśród licznie zgromadzonej na chełmskim rynku publiczności obecna była Burmistrz Miasta Ewa Kocemba, Zastępca Burmistrza Bożena Kończak oraz radny Sławomir Anotniewski.

Przeglądaj aktualności