• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

04
grudnia
2017

Bal Sylwestrowy

miniatura_bal-sylwestrowy
Wiejski Dom Kultury serdecznie zaprasza na Bal Sylwestrowy 2017/2018. Szczegóły na załączonym plakacie oraz pod numerem tel. 75 74 22 197.
logo_mgok

04
grudnia
2017

Listopadowe nowości w Chełmsku Śl.

miniatura_listopadowe-nowoci-w-chemsku-l
Serdecznie zapraszam do skorzystania z najnowszej oferty książkowej do Filii Biblioteki Gminnej w Chełmsku Śl. Dzięki finansowemu wsparciu przez Biblioteke Narodową, nasza Biblioteka wzbogaciła się w sumie o 157 książek. Szczegóły w załączniku.
logo_mgok

04
grudnia
2017

Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej "Kamgór"

miniatura_festiwal-piosenki-harcerskiej-i-turystycznej-kamgr
W sobotę Dom Kultury po raz drugi gościł harcerzy podczas XV Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej Kamgór. Na scenie zaprezentowali się zuchy druhny i druhowie wraz ze swoimi drużynami m. in. z Lubawki, Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Strzegomia, Szarocina i Legnicy. Wszystkich uczestników powitała burmistrz miasta Lubawki Ewa Kocemba, która też przez 13-cie lat była harcerką.
logo_mgok

03
grudnia
2017

Mikołaj w Chełmsku Śl.

miniatura_mikoaj-w-chemsku-l
W sobotę (2 grudnia) na chełmskim rynku na wszystkich mieszkańców czekał Mikołaj... i to nie jeden! Tegoroczne Mikołajki połączone ze wspólnym ubieraniem choinki przygotował Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich przy współpracy z Wiejskim Domem Kultury.
logo_mgok

28
listopada
2017

III Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy

miniatura_iii-lubawski-jarmark-boonarodzeniowy
Trzeci już, Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy zbliża się wielkimi krokami. Już 9 grudnia rynek w Lubawce napełni się świąteczną atmosferą, którą zbudują stoiska rękodzielnicze, występy artystyczne, kiermasze świątecznych potraw, animacje dla dzieci oraz wiele, wiele innych atrakcji.
logo_mgok

28
listopada
2017

Cykl świątecznych warsztatów rękodzieła

miniatura_cykl-witecznych-warsztatw-rkodziea
Jarmark Bożonarodzeniowy zbliża się wielkimi krokami. W lubawskim Domu Kultury przeprowadzany jest cykl warsztatów rękodzieła, w których uczestniczą uczniowie Zespołu Szkół Publicznych im. Żołnierzy Sybiru.
logo_mgok

24
listopada
2017

Mikołajki na chełmskim rynku - zapowiedź

miniatura_mikoajki-na-chemskim-rynku-zapowied
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim oraz Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich serdecznie zapraszają na Mikołajki i wspólne ubieranie choinki - wszystko to już 2 grudnia br. (sobota) na chełmskim rynku. Szczególy na załączonym plakacie.
logo_mgok

24
listopada
2017

"Skrzaty Świąteczne", czyli warsztaty rękodzieła w WDK

miniatura_skrzaty-witeczne-czyli-warsztaty-rkodziea-w-wdk
W środę w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się warsztaty rękodzieła pn. "Skrzaty Świąteczne". W warsztatach wzięły udział dzieci i mieszkańcy Chełmska Śląskiego oraz goście - p. Emilia Nieczyperowicz z wolontariuszami z klasy 7a  Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.

Przeglądaj aktualności