• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

08
października
2018

35. Ogólnopolski Sprawdzian Biegowy w Lubawce

miniatura_35-oglnopolski-sprawdzian-biegowy-w-lubawce
W sobotę, 6. października 2018 r. pod Skocznią "na Kruczej Skale" w Lubawce odbył się 35. Ogólnopolski Sprawdzian Biegowy dla szkół i szkółek narciarskch. W zawodach wzięło udział około 100 uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych - szczegółowe wyniki prezentujemy w załączeniu.
logo_mgok

08
października
2018

Nowy sprzęt do siłowni

miniatura_nowy-sprzt-do-siowni
Niezmiernie nam miło poinformować, że siłownia zlokalizowana przy Stadionie Miejskim w Lubawce już niedługo zostanie udostępniona mieszkańcom do użytku. W ubiegłym tygodniu zyskaliśmy nowy sprzęt do ćwiczeń - szczegóły dotyczące otwarcia i zasad funkcjonowania siłowni zostaną opublikowane wkróce na naszej stronie.
logo_mgok

02
października
2018

35. Sprawdzian Biegowy

miniatura_35-sprawdzian-biegowy
Już 6 października 2018 r. na trasach biegowych pod skocznią narciarską "Krucza Skała" w Lubawce spotkają się biegacze narciarscy (i nie tylko) z całej Polski, by sprawdzić swoją formę przed sezonem zimowym. Przed nami 35. Ogólnopolski Sprawdzian Biegowy Lubawka 2018.
logo_mgok

01
października
2018

Koncert Mariusza Kalagi

miniatura_koncert-mariusza-kalagi
30 września 2018 r. (niedziela) na sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce wystąpił Mariusz Kalaga - muzyk, piosenkarz, wykonawca estradowy, urodzony i zamieszkały w Dąbrowie Górniczej, znany z "Listy Śląskich Szlagierów". Organizatorem koncertu była grupa Impresariat Wena.
logo_mgok

01
października
2018

Spotkanie z rolnikami w sprawie suszy

miniatura_spotkanie-z-rolnikami-w-sprawie-suszy
Nasz Dom Kultury gościł dzisiaj bardzo ważne dla całego regionu wydarzenie, którym była konferencja - spotkanie w sprawie suszy, w którym udział wzieli rolnicy z Gminy Lubawka oraz Miasta i Gminy Kamienna Góra.
logo_mgok

24
września
2018

Inauguracja trzeciego roku U3W

miniatura_inauguracja-trzeciego-roku-u3w
Rozpoczynamy kolejny rok w Uniwersytecie Trzeciego Wieku Gminy Lubawka. Przed nami uroczysta inauguracja, która odbędzie się na sali Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce już w najbliższy piątek (28.09.) o godz. 12:00. Po części oficjalnej nastąpi przemarsz przez miasto do Domu Kultury.
logo_mgok

21
września
2018

II Festyn Parafialny

miniatura_ii-festyn-parafialny
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza już w najbliższą niedzielę (23 września 2018 r.) na II Festyn Parafialny - w programie moc atrakcji - szczegóły na załączonym plakacie.
logo_mgok

21
września
2018

Papierowa wiklina - spotkanie z rękodziełem

miniatura_papierowa-wiklina-spotkanie-z-rkodzieem
W piątkowe popołudnie w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty rękodzieła "papierowa wiklina". Przy instruktarzu prowadzącego zajęcia p. Marka Krawczyka uczestnicy zajęć wykonywali wiklinę z papieru, a nastęnie uczyli się sposobu plecienia koszyków.

Przeglądaj aktualności