• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

07
sierpnia
2018

Turniej Tenisa Stołowego

miniatura_turniej-tenisa-stoowego
Dzisiaj (7 sierpnia, wtorek) w ramach Akcji Lato 2018 w Domu Kultury w Lubawce odbył się Turniej Tenisa Stołowego. W wydarzeniu wzięło udział 20-tu zawodników. Ze względu na wiek i poziom zaawansowania zawodników turniej został rozegrany w trzech kategoriach: szkoła podstawowa,  OPEN I, OPEN II.
logo_mgok

06
sierpnia
2018

Geozabawa - poznajemy skamieniałości

miniatura_geozabawa-poznajemy-skamieniaoci
W poniedziałek (6 sierpnia 2018 r.) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się wyjątkowe warsztaty - "Geozabawa - poznajemy skamieniałości", na której uczestnicy zajęć mieli okazję poprzez zabawę poznać ciekawostki z historii dziejów naszej planety, a także samodzielnie odkryć ukryte skamieliny.
logo_mgok

02
sierpnia
2018

Wyjazd na kajaki

miniatura_wyjazd-na-kajaki
Dom Kultury w Lubawce zaprasza dzieci w wieku szkolnym (od 10 lat) na wyjazd do Kamiennej Góry na kajaki i rowery wodne. Wyjazd zaplanowano na 8 sierpnia br. o godz. 10:30, koszt wycieczki wynosi 20 zł. Zapisy do 6 sierpnia, ilość miejsc ograniczona.
logo_mgok

02
sierpnia
2018

Eskperymenty: nauka czy magia?

miniatura_eskperymenty-nauka-czy-magia
W ramach Akcji Lato 2018 w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty dla dzieci pn. "Eksperymenty: nauka czy magia?". Dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach miała okazję pobawić się w naukowców i poznać tajniki właściwości różnych produktów codziennego użytku.
logo_mgok

01
sierpnia
2018

Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego

miniatura_narodowy-dzie-pamici-powstania-warszawskiego
1. sierpnia to święto państwowe - dzień, w którym wspominamy i składamy hołd tym, którzy walczyli o losy naszego kraju i 74 lata temu, w Warszawie o godzinie 17.00 (tzw. Godzina W) stanęli do nierównej walki z niemieckim okupantem.
logo_mgok

01
sierpnia
2018

GEOZABAWA - warsztaty dla dzieci

miniatura_geozabawa-warsztaty-dla-dzieci
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza na wakacyjną propozycję warsztatów dla dzieci w ramach Akcji Lato 2018 pn. "Geozabawa - poznajemy skamieniałości". Zajęcia odbędą się 6 sierpnia (poniedziałek) w Domu Kultury w Lubawce o godz. 10:00 oraz w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim o godzinie 13:00. Koszt udziału w warsztatach wynosi 20 zł.
logo_mgok

01
sierpnia
2018

XI Jarmark Tkaczy Śląskich

miniatura_xi-jarmark-tkaczy-lskich
Gmina Lubawka oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce serdecznie zapraszają 10. i 11. sierpnia 2018 r. do Chełmska Śląskiego na Jarmark Tkaczy Śląskich. Tegoroczna, już XI edycja tego niesamowitego wydarzenia to jak zwykle zetknięcie z kulturą, sztuką i historią miejscowości, oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych.
logo_mgok

31
lipca
2018

Wakacje w kinie za rogiem

miniatura_wakacje-w-kinie-za-rogiem
W ostatni dzień lipca (31.07 - wtorek) w ramach Akcji Lato 2018 odbył się wyjazd do kina. Dzielni młodzi kinomaniacy w pobliskim Krzeszowie mieli okazję obejrzeć film animowany w reżyserii Steven'a Spielberga pt. "BFG: Bardzo Fajny Gigant". Słodkim podusmowaniem filmowego i upalnego dnia było wspólne wyjście na lody.
logo_mgok

28
lipca
2018

Bezpieczne wakacje - piknik z funkcjonariuszami w Parku Watra

miniatura_bezpieczne-wakacje-piknik-z-funkcjonariuszami-w-parku-watra
 W sobotę (28 lipca 2018 r.) o godzinie 16:00 do Parku Watra odbył się Piknik Policyjny "Bezpieczne wakacje". Organizatorem wydarzenia była Komenda Powiatowa Policji Kamienna Góra, Komisariat Policji Lubawka oraz Centrum Popularyzcji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Wrocław oraz władze samorządowe Gminy Lubawka.
logo_mgok

27
lipca
2018

Piknik Policyjny w Parku Watra

miniatura_piknik-policyjny-w-parku-watra
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Gmina Lubawka zaprasza w najbliższą sobotę (28 lipca 2018 r.) o godzinie 16:00 do Parku Watra na Piknik Policyjny. Organizatorem wydarzenia jest Komenda Powiatowa Policji Kamienna Góra, Komisariat Policji Lubawka oraz Centrum Popularyzcji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Wrocław.  W programie wiele atrakcji, szczegóły na załączonym plakacie.

Przeglądaj aktualności