• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

19
marca
2019

Wiosna, ach to Ty!

miniatura_wiosna-ach-to-ty
Już w najbliższą sobotę - 23 marca br. Biblioteka Gminna w Lubawce zaprasza dzieci na kolejne "Spotkanie z czytaniem".
logo_mgok

11
marca
2019

Warsztaty rękodzieła - zdobienie jajek

miniatura_warsztaty-rkodziea-zdobienie-jajek
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na wrasztaty rękodzieła zdobienia jajek metodą decoupage. Warsztaty odbędą się w najbliższy czwartek (14 marca br.) o godzinie 16:00.
logo_mgok

11
marca
2019

Dzień Sołtysa - życzenia

miniatura_dzie-sotysa-yczenia
Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim Sołtysom z terenu gminy Lubawka pragniemy złożyć serdeczne życzenia: wszelkiej pomyślności, pozytywnej energii, satysfakcji z pełnionej funkcji, oraz wiele wytrwałości w realizacji wspólnych planów i zamierzeń dla mieszkańców.
logo_mgok

11
marca
2019

Wszystko dla Kobiet w Dniu Kobiet

miniatura_wszystko-dla-kobiet-w-dniu-kobiet
W piątek, 8 marca w sali ZSP w Chełmsku Śl. zaprezentowany został program artystyczny z okazji święta Kobiet. Udział wzięli w nim - przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lubawce, zespół Zgoda oraz dzieci i młodzież z chełmskiej szkoły.
logo_mgok

09
marca
2019

Dzień Kobiet w Lubawce

miniatura_dzie-kobiet-w-lubawce
W sobotę 9 marca 2019 roku w Domu Kultury w Lubawce odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. W programie artystycznym wzięli udział lokalni artyści - dzieci z Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim pod kierownictwem p. Damiana Skorupińskiego i Szczepana Zająca, zespół Wrzos z Lubawki oraz zespół ludowy Zgoda z Chełmska Śląskiego.
logo_mgok

05
marca
2019

Z wizytą w przedszkolu

miniatura_z-wizyt-w-przedszkolu
   W środę (27 lutego br.) pracownik Biblioteki Gminnej w Lubawce odwiedził przedszkole przy ul. Szymrychowskiej,  by wraz z dziećmi ze wszystkich grup świętować Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.

Przeglądaj aktualności