• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

20
marca
2018

Warsztaty robienia palm

miniatura_warsztaty-robienia-palm
W czwartek (15 marca br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się warsztaty robienia palm wielkanocnych. Warsztaty prowadziły Panie z Zespolu Zgoda, wśród uczestników zajęć znalazła się również Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba.
logo_mgok

19
marca
2018

Komiksowe warsztaty

miniatura_komiksowe-warsztaty
W piątkowy ranek uczniowie klas V SP w Lubawce mieli okazję spotkać się z pisarzem - Zbigniewem Masternakiem, który poprowadził dla nich komiksowe warsztaty.
logo_mgok

17
marca
2018

Warsztaty klas III SP w Lubawce

miniatura_warsztaty-klas-iii-sp-w-lubawce
Międzypokoleniowe działania są częścią przygotowań do 34. Konkursu na Tradycyjne Potrawy Wielkanoce "Mała Wielkanoc". Jednym z takich kroków są przeprowadzone w dniu dzisiejszym (16-03-2018 r.) warsztaty plastyczne. Uczestnikami zajęć były dzieci klas III Szkoły Podstawowej w Lubawce.
logo_mgok

15
marca
2018

Spotkanie autorskie - Paulina Moffitt - zapowiedź

miniatura_spotkanie-autorskie-paulina-moffitt-zapowied
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza na spotkanie z niesamowitą pasjonatką, podróżniczką i pisarką pochodzącą z Bukówki - Pauliną Moffitt - autorką książki "Wszystko, czego pragniesz". Spotkanie odbędzie się 23 marca (piątek) o godzinie 17:00 w sali widowiskowej w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

12
marca
2018

Premiera spektaklu "Kwiaty na poddaszu" - galeria

miniatura_premiera-spektaklu-kwiaty-na-poddaszu-galeria
W Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim (7 marca br.) odbyła się premiera nowego spektaklu Grupy Teatralnej "PaPa" pt. "Kwiaty na poddaszu". Spektakl w wykonaniu młodych aktorów pod kierownictwem p. Moniki Wachowicz skradł serca licznie zgromadzonej publiczności. Na premierze obecna była również Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba.
logo_mgok

12
marca
2018

Warsztaty komiksowe

miniatura_warsztaty-komiksowe
W najbliższy piątek, tj. 16 marca b.r. uczniowie klas IV-VI będą uczestniczyć w warsztatach komiksowych, które poprowadzi pisarz Zbigniew Masternak.
logo_mgok

09
marca
2018

Koncert Stanisława Soyki - galeria

miniatura_koncert-stanisawa-soyki-galeria
Legenda, wirtuoz, pasjonata - Stanisław Soyka porwał lubawską publiczność podczas dzisiejszego koncertu. Doskonały kontakt z publicznością i wspaniały kunszt artystyczny zostały docenione podwójnymi owacjami na stojąco.
logo_mgok

07
marca
2018

Bardzo Młoda Kultura - spotkanie informacyjne

miniatura_bardzo-moda-kultura-spotkanie-informacyjne
Przedstawienia teatralne, żonglerka z ogniem, tworzenie barwnych kukiełek, warsztaty fotografii, nauka robienia zdjęć dronem, komponowanie utworów, koncerty, produkcja filmów- to tylko niektóre sposoby realizacji lokalnych projektów z zakresu edukacji kulturowej w ramach programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku.

Przeglądaj aktualności