• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

19
czerwca
2018

Podsumowanie roku teatralnego w WDK

miniatura_podsumowanie-roku-teatralnego-w-wdk
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na spektakl teatralny w wykonaniu Trupy Teatralnej PaPa pt. "Kwiaty na poddaszu". Spektakl jest podsumowaniem rocznej pracy dzieci w ramach zajęć teatralnych. Zapraszamy na przedstawienie w czwartek (21 czerwca br.) o godz. 19:00. Wstęp wolny.
logo_mgok

19
czerwca
2018

Krakonosuv Cyklomaraton - wyniki

miniatura_krakonosuv-cyklomaraton-wyniki
Prezentujemy wyniki V edycji Krakonosuv Cyklomaraton. W wyścigu wystąpiła Maja Włoszczowska - medalistka olimpijska i mistrzyni świata w kolarstwie górskim - zwyciężyła w klasyfikacji kobiet na 98 km. Na 14. miejscu wśród mężczyzn w tej samej klasyfikacji uplasował się pochodzący z Lubawki Marcin Krzywonos.
logo_mgok

15
czerwca
2018

Polonez Nocą - galeria

miniatura_polonez-noc-galeria
W piątkowy wieczór (15 czerwca br.) hol chełmskiej szkoły zamienił się w kawiarenkę w stylu lat 20. i 30.,  gdzie odbyło się tradycyjne wieczorne widowisko - Polonez Nocą. Uczniowie klas trzecich w raz z młodszymi przyjaciółmi uroczyście zatańczyli Poloneza, tym samym żegnając rok szkolny i mury szkoły.
logo_mgok

15
czerwca
2018

Mariusz Kalaga - zapowiedź koncertu

miniatura_mariusz-kalaga-zapowied-koncertu
Z przyjemnością informujemy, że 30 września 2018 r. (niedziela) na sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce wystąpi Mariusz Kalaga - muzyk, piosenkarz, wykonawca estradowy, urodzony i zamieszkały w Dąbrowie Górniczej, znany z "Listy Śląskich Szlagierów". Organizatorem koncertu jest grupa Impresariat Wena, więcej informacji w "czytaj więcej".
logo_mgok

11
czerwca
2018

III Noc w Bibliotece już za nami !

miniatura_iii-noc-w-bibliotece-ju-za-nami
W piątek - 8 czerwca b.r. rozpoczęła się w Bibliotece Gminnej trzecia nocna impreza czytelnicza zorganizowana przy wsółpracy z biblioteką szkolną ZSP w Lubawce. "Rzeczpospoczyta" było hasłem towarzyszącym ogólnpolskim nocom, a nam towarzyszyło hasło : "W krainie fantazji i tajemnic...". Tematycznie zagościł u nas również Zbigniew Herbert - literacki patron 2018 roku.
logo_mgok

11
czerwca
2018

Polonez Nocą - zapowiedź

miniatura_polonez-noc-zapowied
W piątek, 15 czerwca zapraszamy do Zespołu Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich na dorocznego "Poloneza Nocą". W tym roku klimat wydarzenia będzie nawiązywał do lat 20. i 30. XX wieku.
logo_mgok

06
czerwca
2018

5. KRAKONOŠŮV CYKLOMARATON - 16 czerwca 2018

miniatura_5-krakonov-cyklomaraton-16-czerwca-2018
Zbliża się V edycja czesko-polskiego wyścigu rowerowego prowadzonego przez piękne środowisko wschodnich Karkonoszy, w tym stronę polską i teren Gminy Lubawka. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się z grzbietami pobliskich gór, wyścig zaczyna i kończy się w pobliskim Trutnovie.

Przeglądaj aktualności