• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

07
czerwca
2019

Ruszają zajęcia komputerowe!

miniatura_ruszaj-zajcia-komputerowe
Już w najbliższy wtorek (11 czerwca br.) o godzinie 16:00 ruszają zajęcia komputerowe w Chełmsku Śląskim dla osób po 30 r.ż. bez wykształcenia wyższego.
logo_mgok

06
czerwca
2019

"Pola Nadziei" w Chełmsku Śląskim - tu zakwita dobro!

miniatura_pola-nadziei-w-chemsku-lskim-tu-zakwita-dobro
Społeczność Zespołu Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich zaprasza w najbliższą niedzielę (9 czerwca br.) na "Pola Nadziei" - kwestę na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Od godziny 9:00 na rynku odbywać się będzie kiermasz ciast, który wspomoże zbiórkę pieniędzy na szczytny cel.
logo_mgok

06
czerwca
2019

"Kuźnia wiedzy i doświadczeń (...)" w Chełmsku Śląskim

miniatura_kunia-wiedzy-i-dowiadcze-w-chemsku-lskim
W czwartkowe przedpołudnie (06.06. br.) na chełmskim rynku śpiewająco została przywitana grupa studyjna uczestnicząca w projekcie pn. "Kuźnia wiedzy i doświadczeń w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu". Projekt ten realizowany i koordynowany jest przez Gminę Dzierżoniów przy partnerstwie Gminy Kłodzko i Gminy Lubawka.
logo_mgok

04
czerwca
2019

"Wieczornica o Bolku II i Piastach"

miniatura_wieczornica-o-bolku-ii-i-piastach
W ramach 651. rocznicy śmierci księcia Bolka II uczniowie klas II a, II c i klas VII oraz uczeń klasy III gim. pod czujnym okiem opiekunów pań Elżbiety Jojczyk, Wiesławy Jarzmik i Cecylii Błońskiej wykonali na scenie Domu Kultury w Lubawce lekcję historii pt."Wieczornica o Bolku II i Piastach".
logo_mgok

04
czerwca
2019

Puchar Prezydenta RP

miniatura_puchar-prezydenta-rp
Niezmiernie miło nam poinfomować, że dotarł do nas Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Trofeum zostanie przyznane zwycięzcom kategorii rodzin w 25. MTB XC Lubawka. Prezentacja pucharu w "czytaj więcej".
logo_mgok

04
czerwca
2019

Piknik Profilaktyczny

miniatura_piknik-profilaktyczny
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza na Piknik Profilaktyczny "TRZEŹWO, ZDROWO I SPORTOWO". Piknik odbędzie się w dniu 08.06.2019 r. pod Skocznią Narciarską w Lubawce. Ideą Pikniku jest zachęcenie społeczności lokalnej do zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej oraz popularyzowanie idei trzeźwościowych.

Przeglądaj aktualności