• brak_1
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

14
listopada
2017

Wystawa prac patriotycznych uczniów Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru

miniatura_wystawa-prac-patriotycznych-uczniw-szkoy-podstawowej-im-onierzy-sybiru
Prace patriotyczne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru wciąż są dostępne w Domu Kultury w Lubawce . Wystawa, która tak pięknie zdobiła salę widowiskową oraz nasz hol podczas obchodów Święta Niepodległości została przygotowana pod kierownictwem nauczycieli: p .Magdaleny Winter, p. Moniki Fedoruk oraz p. Joanny Łazarowicz.
logo_mgok

13
listopada
2017

Nowości października w Chełmsku Śl.

miniatura_nowoci-padziernika-w-chemsku-l
Biblioteka w Chełmsku Śl. zaprasza do zapoznania się z nową ofertą czytelniczą. Zakup sfinansowany jest przez Bibliotekę Narodową w ramach: "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa". Wykaz książekznajduje się w załączniku.
logo_mgok

12
listopada
2017

Koncert Operetki Poznańskiej w Lubawce

miniatura_koncert-operetki-poznaskiej-w-lubawce
W sobotę, w dniu Narodowego Święta Niepodległości sala widowiskowa Domu Kultury w Lubawce została zapełniona po brzegi zarówno obecnością jak i dźwiękami - a wszystko to za sprawą wspaniałego koncertu Operetki Poznańskiej. Na scenie wystąpili: Karolina Garlińska, Bartosz Kuczyk i Wiesław Poprzycki.
logo_mgok

11
listopada
2017

Operetka w Chełmsku Śląskim

miniatura_operetka-w-chemsku-lskim
W sobotę, 11 listopada, w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się koncert Operetki Wrocławskiej, poprzedzony występem patriotycznym Zespołu Zgoda przy udziale Karoliny Ryter-Kmak oraz Damiana Skorupińskiego.
logo_mgok

10
listopada
2017

Narodowe Święto Niepodległości w Lubawce

miniatura_narodowe-wito-niepodlegoci-w-lubawce
W wigilię Narodowego Święta Niepodległości w Domu Kultury w Lubawce odbyła się uroczysta akademia patriotyczna poprzedzona prelekcją histroyczną. W uroczystościach wzięła udział m.in. Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba oraz przedstawiciele Związku Kombatantów z Lubawki oraz Jeleniej Góry.
logo_mgok

07
listopada
2017

Przygotowania do Święta Niepodległości

miniatura_przygotowania-do-wita-niepodlegoci
Integracja, dobra zabawa i artystyczene wyzwania listopadowym popołudniem w Domu Kultury w Lubwce może oznaczać tylko jedno - właśnie ruszyły ostatnie przygotowania i próby do piątkowej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
logo_mgok

07
listopada
2017

Koncert Operetki i Musicalu - zaproszenie

miniatura_koncert-operetki-i-musicalu-zaproszenie
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdeczenie zaprasza w najbliższą sobotę (11 listopada) na godzinę 13:00 na koncert Operetki i Musicalu w wykonaniu śpiewaków operowych: Doroty Ujdy - Jankiewicz, Andrzeja Jankiewicza oraz Mirosława Owczarka.

Przeglądaj aktualności