• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

06
kwietnia
2018

Mała Wielkanoc - zaproszenie

miniatura_maa-wielkanoc-zaproszenie
Dnia 7 kwietnia 2018 roku o godz. 16:00 w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się 34. Konkurs na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne "Mała Wielkanoc". Konkurs na stałe wpisano w kalendarz imprez organizowanych przez Gminę Lubawka i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce. Gwiazdą wydarzenia w tym roku będzie zespół Sokolik z Karpnik i Oliwia Łuszczyńska.
logo_mgok

27
marca
2018

Spotkanie organizacyjne sekcji siatkarskiej

miniatura_spotkanie-organizacyjne-sekcji-siatkarskiej
Dzisiaj o 16:00 w holu - korytarzu na parterze szkoły przy ul. Mickiewicza odbędzie się spotkanie chętnych do wstąpienia w szeregi sekcji siatkarskiej. Zaproszenie skierowane jest do uczniów i uczennic klas 5 i 6.
logo_mgok

26
marca
2018

"A to już Wielkanoc ! " - podsumowanie

miniatura_a-to-ju-wielkanoc-podsumowanie
 W sobotę odbyło sie w bibliotece kolejne "Spotkanie z czytaniem", którego hasło brzmiało "A to już Wielkanoc!". Razem rozmawialiśmy o wielkanocnych zwyczajach i czytaliśmy wielkanocne opowiastki Urszuli Kozłowskiej.
logo_mgok

25
marca
2018

XVIII Konkurs Palm Wielkanocnych i VI Konkurs Zdobienia Jaj - galeria

miniatura_xviii-konkurs-palm-wielkanocnych-i-vi-konkurs-zdobienia-jaj-galeria
25 marca 2018 r. w Chełmskim Kościele podczas Niedzieli Palmowej został przeprowadzony XVIII Konkurs Palm Wielkanocnych oraz VI Konkurs Zdobienia Jajek Wielkanocnych. Wręczenia nagród w obu konkursach dokonała Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sławomir Sławiński.
logo_mgok

23
marca
2018

Spotkanie autorskie - "Wszystko, czego pragniesz.." - galeria

miniatura_spotkanie-autorskie-wszystko-czego-pragniesz-galeria
W piątkowe popołudnie w Domu Kultury w Lubawce odbyło się spotkanie z niesamowitą Pauliną Moffitt - autorką książki pt. "Wszystko, czego pragniesz". Podczas spotkania pisarka opowiedziała o podróżach, rozwoju osobistym, a także zdradziła kulisy powstawania i wydawania publikacji.
logo_mgok

22
marca
2018

I Wiosenny Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza

miniatura_i-wiosenny-turniej-piki-halowej-o-puchar-burmistrza
W pierwszy dzień wiosny (21 marca 2018 r.) drużyny młodzieżowe z całego obszaru gminy Lubawka spotkały się w nowo wybudowanej sali przy Zespole Szkół Publicznych w Lubawce aby walczyć o Puchar Burmistrza Miasta oraz Puchar Dyrektorów Szkół w turnieju piłki halowej.

Przeglądaj aktualności