• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

29
stycznia
2018

Nocny maraton filmowy na sali w WDK

miniatura_nocny-maraton-filmowy-na-sali-w-wdk
Na zakończenie ferii w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyła się noc z kinem w ramach Akcji Zima 2018. W wydarzeniu uczestniczyli członkowie szkolnego kółka fotograficzno-filmowego działającego przy WDK.
logo_mgok

26
stycznia
2018

Bal Karnawałowy dla dzieci

miniatura_bal-karnawaowy-dla-dzieci
Uprzejmie informujemy o zmianie miejsca i godziny rozpoczęcia Balu Karnawałowego dla dzieci. Spotykamy się w piątek (26 stycznia br.) w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Bocznej w Lubawce o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
logo_mgok

24
stycznia
2018

Turniej Remika "dzieci - dorośli"

miniatura_turniej-remika-dzieci-doroli
W środę (24 stycznia br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się Turniej Remika: dzieci kontra dorośli. Turniej został zorganizowany w ramach planu zajęć na ferie pn. Akcja Zima 2018".
logo_mgok

23
stycznia
2018

Rusza duży wyciąg na stoku narciarskim

miniatura_rusza-duy-wycig-na-stoku-narciarskim
Z przyjemnością informujemy, że w związku z korzystnymi warunkami atmosferycznymi już od jutra (24.01. br.) rusza duży wyciąg na stoku w Lubawce przy ul Lipowej. Wjazd orczykiem będzie możliwy do połowy stoku tzn. do 8-go słupa. Stok będzie czynny od godziny 10:00 do godziny 16:00.
logo_mgok

23
stycznia
2018

Turniej unihokeja

miniatura_turniej-unihokeja
W Chełmsku Śl. odbył się dzisiaj turniej unihokeja. W zmaganiach wzięły udział 4 drużyny. Po wyrównanej walce wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali pamiątkowe puchary i słodkie upominki. Turniej był częścią feryjnych propozycji w ramach Akcji Zima 2018.
logo_mgok

22
stycznia
2018

Warsztaty dla dzieci: "eksperymenty - nauka czy magia"

miniatura_warsztaty-dla-dzieci-eksperymenty-nauka-czy-magia
W piątek (19 stycznia br.) Dom Kultury zmienił się w domowe laboratorium. Podczas warsztatów "Eksperymenty - nauka czy magia" dzieci przeprowadzały bezpieczne eksperymenty i doświadczenia w których zostały wykorzystane artykuły spożywcze. Dzieci wykonały takie doświadczenia jak: wędrująca woda, barwienie kwiatków, bąbelkowy olej, kolorowa mgła, kolorowe jeziorko, kakaowa lawa.
logo_mgok

19
stycznia
2018

Zimowe szaleństwo na stoku dla najmłodszych

miniatura_zimowe-szalestwo-na-stoku-dla-najmodszych
Z przyjemnością informujemy, że w związku z korzystnymi warunkami atmosferycznymi w najbliższą sobotę (20.01 br.) rusza mały wyciąg na stoku w Lubawce przy ul Lipowej. Zapraszamy na tzw. oślą łączkę wszystkie dzieci - codziennie - od jutra do końca ferii.
logo_mgok

18
stycznia
2018

Warsztaty kulinarne "Domowa Pizza"

miniatura_warsztaty-kulinarne-domowa-pizza
Dom Kultury w Lubawce zaprasza dzieci na dodatkowe zajęcia w trakcie przerwy zimowej - warsztaty kulinarne pn. "Domowa Pizza", które odbędą się 19 stycznia (piątek) od godzinie 15:30. Uwaga: ilość miejsc ograniczona.
logo_mgok

17
stycznia
2018

Iluzja w Chełmsku Śląskim

miniatura_iluzja-w-chemsku-lskim
We wtorkowe przedpołudnie (17 stycznia br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się pokaz iluzji w wykonaniu p. Łukasza Podymskiego. Występ zorganizowany został w ramach Akcji Zima 2018.
logo_mgok

16
stycznia
2018

Zumba i taniec towarzyski podczas ferii zimowych

miniatura_zumba-i-taniec-towarzyski-podczas-ferii-zimowych
Z przyjemnościa informujemy, że zajęcia tańca towarzyskiego i zumby będą się odbywać podczas ferii zimowych 2018 r. zgodnie z planem zajęć stałych (środa taniec towarzyski godz. 18.00, zumba godz. 19.00) Serdecznie zapraszamy stałych i nowych uczestników na zajęcia do Domu Kultury w Lubawce.

Przeglądaj aktualności