• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

06
marca
2020

XX Konkurs Palm Wielkanocnych w Chełmsku Śląskim

miniatura_xx-konkurs-palm-wielkanocnych-w-chemsku-lskim
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza do wzięcia udziału w XX Konkursie Palm Wielkanocnych. Celem konkursu jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań dzieci, młodzieży i dorosłych tradycyjną kulturą ludową oraz techniką obrzędową, upowszechnianie wiedzy na temat zwyczajów związanych z okresem Świąt Wielkiej Nocy.  Szczegóły w "czytaj więcej".
logo_mgok

05
marca
2020

Koncert Aleksander Evseev

miniatura_koncert-aleksander-evseev
Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert Aleksandra Evseeva. Jest to solista jednego z najbardziej znanych chórów na świecie - Chóru Aleksandrowa. Artysta zaprezentuje się na deskach sceny domu kultury już 22 marca. Publiczność będzie mogła usłyszeć wschodnie szlagiery, m.in. "Katiuszę", "Suliko" czy "Biełyje Rozy". Sam Evseev koncertował już w Kanadzie, Francji czy też w Niemczech.
logo_mgok

05
marca
2020

Dzień Kobiet

miniatura_dzie-kobiet
Zapraszamy Szanowne Panie, Dziewczyny - małe i duże na wyjątkowe spotkanie z Okazji Dnia Kobiet w klimacie włoskim pod hasłem "Wieczór w Toskanii". Czekamy na Was 8 marca (niedziela) o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

28
lutego
2020

Gala Programu Działaj Lokalnie 2019

miniatura_gala-programu-dziaaj-lokalnie-2019
28 lutego 2020 r. w Domu Kultury w Lubawce odbyła się Gala Programu Działaj Lokalnie.  Gala stanowiła okazję do spotkania się: realizatorów, władz gmin, sponsorów i mediów. Uroczystą galę rozpoczął spektakl "Żurek" na podstawie opowiadania Noblistki - Olgi Tokarczuk w wykonaniu teatru Lokomotywa ze Świdnika.
logo_mgok

27
lutego
2020

Dzień Kobiet - zaproszenie na koncert w Chełmsku Śląskim

miniatura_dzie-kobiet-zaproszenie-na-koncert-w-chemsku-lskim
Wiejski Dom Kultury oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmsku Śląskim serdecznie zapraszają wszystkie Panie oraz ich towarzyszy na koncert z okazji Dnia Kobiet. Koncert odbędzie się 8 marca (niedziela) o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej ZS-P im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim (ul. Kolonia 14).
logo_mgok

21
lutego
2020

Bal przebierańców

miniatura_bal-przebieracw
Wspaniała atmosfera, świetna zabawa, dużo konkursów, dobrej muzyki i śmiechu to efekt Karnawałowego Balu Przebierańców, który odbył się dzisiejszego popołudnia. Wszystkie dzieci podczas piątkowego spotkania porwały szalone rytmy muzyki. Wiele przeprowadzonych zabaw wywoływało lawiny śmiechu nie tylko wśród najmłodszych, ale również rodziców.

Przeglądaj aktualności