• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

28
października
2019

Informacja dla czytelników!

miniatura_informacja-dla-czytelnikw
 Biblioteka Gminna w Lubawce informuje, że w dniu 31 października br. (czwartek) będzie czynna w godz. 10.00 - 15.00. Filia Biblioteki w Chełmsku Śląskim w dniu 31.10.2019 będzie nieczynna.
logo_mgok

28
października
2019

Lalka z gałganka

miniatura_lalka-z-gaganka
Lalka z gałganka warsztaty rękodzieła realizowane w ramach projektu "Integracja sił społeczności Chełmska Śląskiego na rzecz edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży"
logo_mgok

23
października
2019

Kolor zamknięty w szkle

miniatura_kolor-zamknity-w-szkle
Jesienna aura sprawia, że nasze działania w większości przenoszą się pod dach Domu Kultury. W sezonie jesienno-zimowym chcielibyśmy zaprosić Państwa na cykl wystaw/wernisaży, poświęconych twórczości lokalnych twórców i pasjonatów. Jako pierwsza zaprezentuje swoje witraże pani Celina Katana.
logo_mgok

23
października
2019

Ballady Leonarda Cohena

miniatura_ballady-leonarda-cohena
Listopad to miesiąc, w którym trzy lata temu odszedł od nas artysta doskonały, spełniony i wielki - Leonard Cohen. Jego piosenki rozbrzmiewać będą na scenie naszego Domu Kultury już 29 listopada, a zaprezentuje je Kuba Michalski w swoich autorskich aranżacjach zagranych i zaśpiewanych na żywo.
logo_mgok

18
października
2019

Bal Świętych w Chełmsku Śląskim

miniatura_bal-witych-w-chemsku-lskim
Wiejski Dom Kultury, ZSP im. Tkaczy Chełmskich oraz Parafia św. Rodziny w Chełmsku Śląskim zapraszają wszystkie dzieci na Bal Świętych, który odbędzie się 27 października 2019 r. o godzinie 16:00 w salce parafialnej. Szczegóły na załączonym plakacie.
logo_mgok

18
października
2019

Bieg Kruczej Skały

miniatura_bieg-kruczej-skay
Na trasach biegowych w Lubawce, u podnóża Gór Kruczych odbędzie się I Bieg Kruczej Skały, który będzie jednocześnie memoriałem upamiętniającym postać zmarłego w 2016 roku trenera - Wiesława Dygonia. Zapisów można dokonywać elektronicznie.
logo_mgok

18
października
2019

Bieg Kruczej Skały - regulamin i link do zapisów

miniatura_bieg-kruczej-skay-regulamin-i-link-do-zapisw
Przedstawiamy regulamin oraz link do zapisów w I Biegu Kruczej Skały, będącego jednocześnie Memoriałem Wiesława Dygonia. Zmagania odbędą się 17 listopada 2019 r. na trasach biegowych u podnóża Gór Kruczych, ze startem i metą na Stadionie Miejskim w Lubawce.
logo_mgok

17
października
2019

Cykl warsztatów - stroiki z rattanu

miniatura_cykl-warsztatw-stroiki-z-rattanu
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na cykl warsztatów rękodzieła, które odbędą się w listopadzie. Podczas trzech spotkań uczestnicy zajęć nauczą się robić piękne ozdoby z rattanu. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, obowiązują zapisy. Szczegóły na plakacie.

Przeglądaj aktualności