• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

23
października
2018

Operetka na Narodowy Dzień Niepodległości

miniatura_operetka-na-narodowy-dzie-niepodlegoci
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na uroczysty koncert operetkowy z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert obędzie się w WDK 11 listopada br. o godz. 19:00. Szczegóły na załączonym plakacie.
logo_mgok

22
października
2018

IV Zawody Dogtrekkingowe Lendog

miniatura_iv-zawody-dogtrekkingowe-lendog
20 października 2018 r. w Chełmsku Śląskim odbyła się czwarta edycja zawodów dogtrekkingowych "Lendog", organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy" przy współpracy z Gminą Lubawka i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury z Wiejskim Domem Kultury w Chełmsku Śląskim.
logo_mgok

16
października
2018

Koncert Pieśni Polskich w Chełmsku Śląskim

miniatura_koncert-pieni-polskich-w-chemsku-lskim
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Gmina Lubawka oraz Zespół Szkól Publicznych im. Tkaczy Chełmskich zaprasza 10 listopada br. o godz. 17:00 na Koncert Pieśni Polskich organizowany w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
logo_mgok

16
października
2018

Koncert Pieśni Polskich w Lubawce

miniatura_koncert-pieni-polskich-w-lubawce
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Gmina Lubawka oraz Zespół Szkól Publicznych im. Tkaczy Chełmskich zaprasza 11 listopada br. o godz. 17:00 na Koncert Pieśni Polskich organizowany w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
logo_mgok

12
października
2018

Siłownia - dzień otwarty

miniatura_siownia-dzie-otwarty
W związku z planowanym udostępnieniem siłowni przy Stadionie Miejskim w Lubawce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowany na tzw. "dzień otwarty", który odędzie 13 października br. w godzinach 13:00 - 15:00.
logo_mgok

12
października
2018

Lendog IV

miniatura_lendog-iv
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy" przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza wszystkich miłośników czworonożnych przyjaciół i górskich wędrówek na IV edycję zawodów dogtrekking'owych "LENDOG", które odbędą się 20 października br. w Chełmsku Śląskim.
logo_mgok

10
października
2018

Warsztaty RĘKODZIEŁA

miniatura_warsztaty-rkodziea
Miło nam poinformować, że od jutra rusza kolejny cykl zajęć cyklicznych. Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty RĘKODZIEŁA.

Przeglądaj aktualności