• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

13
listopada
2019

28. Finał WOŚP w Lubawce - nabór wolontariuszy

miniatura_28-fina-wop-w-lubawce-nabr-wolontariuszy
Zaczynamy przygotowania do kolejnego, 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tematem tegorocznego finału będzie: "dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Ogłaszamy nabór na wolontariuszy. Chętnych prosimy o bezpośredni kontakt z Domem Kultury w Lubawce lub szefem sztabu (Angelika Powązka).
logo_mgok

12
listopada
2019

Malarstwo Dziecięcej Wybraźni - wystawa

miniatura_malarstwo-dziecicej-wybrani-wystawa
W pierwszym tygodniu grudnia Dom Kultury w Lubawce gościł będzie kolejnego lokalnego artystę. Tym razem swoje prace zaprezentuje laureatka kilkunastu regionalnych i krajowych konkursów plastycznych, a zarazem mieszkanka Gminy Lubawka - Kasia Włodarczyk.
logo_mgok

12
listopada
2019

28. Finał WOŚP w Chełmsku Śląskim - nabór wolontariuszy

miniatura_28-fina-wop-w-chemsku-lskim-nabr-wolontariuszy
Przed nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim! W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Sztab 4891 działający przy Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim ogłasza nabór na wolontariuszy 28.
logo_mgok

11
listopada
2019

Sprawa Całkiem Przyjemna w Chełmsku Śląskim

miniatura_sprawa-cakiem-przyjemna-w-chemsku-lskim
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się koncert wrocławskiej grupy muzyków z formacji Sprawa Całkiem Przyjemna. W przytulnym klimacie kawiarenki uczestnicy koncertu mieli okazję odbyć muzyczną podróż z naszymi artystami od piosenek patriotycznych, przez muzykę świata, po lata 20.
logo_mgok

05
listopada
2019

Koncert z okazji Święta Niepodległości

miniatura_koncert-z-okazji-wita-niepodlegoci
Zbliża się Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert. W poniedziałek, 11 listopada na scenie pojawi się wrocławska grupa Sprawa Całkiem Przyjemna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
logo_mgok

28
października
2019

Informacja dla czytelników!

miniatura_informacja-dla-czytelnikw
 Biblioteka Gminna w Lubawce informuje, że w dniu 31 października br. (czwartek) będzie czynna w godz. 10.00 - 15.00. Filia Biblioteki w Chełmsku Śląskim w dniu 31.10.2019 będzie nieczynna.
logo_mgok

28
października
2019

Lalka z gałganka

miniatura_lalka-z-gaganka
Lalka z gałganka warsztaty rękodzieła realizowane w ramach projektu "Integracja sił społeczności Chełmska Śląskiego na rzecz edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży"

Przeglądaj aktualności