• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

17
sierpnia
2018

Warsztaty rękodzieła

miniatura_warsztaty-rkodziea
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza 20 sierpnia br. na warsztaty rękodzieła pn. "kolaż ze świeżych kwiatów". Szczególy wydarzenia na załączonym plakacie.
logo_mgok

16
sierpnia
2018

Otwarty Turniej Siatkówki

miniatura_otwarty-turniej-siatkwki
14 sierpnia 2018 r. (wtorek) na boisku przy ZSP w Chełmsku Śląskim odbył się Otwarty Turniej Siatkówki - organizowany w ramach zajęć wakacyjnych Akcja Lato 2018 przez WDK.
logo_mgok

16
sierpnia
2018

Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne

miniatura_midzypokoleniowe-warsztaty-kulinarne
14 sierpnia 2018 r. o godzinie 11:00 w Domu Kultury w Lubawce odbyły się międzypokoleniowe warsztaty kulinarne, gdzie dzieci w raz z dorosłymi miały okazję wspólnie przygotować pierogi z owocami. Zajęcia powstały dzięki unijnemu i krajowemu Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.
logo_mgok

16
sierpnia
2018

Odwołany badminton

miniatura_odwoany-badminton
Informujemy, że turniej badmintona zaplanowany na dzisiaj został odwołany z powodu braku chętnych. Jednakże jeżeli zgłoszą się do nas chętni, to zrealizujemy taki turniej w przyszłym tygodniu. Możliwość zgłoszeń do poniedziałku, 20 sierpnia.
logo_mgok

11
sierpnia
2018

XI Jarmark Tkaczy Śląskich - Dzień II - relacja

miniatura_xi-jarmark-tkaczy-lskich-dzie-ii-relacja
Drugi dzień XI Jarmarku Tkaczy Śląskich został oficjalnie rozpoczęty. Uroczystego otwarcia dokonała Burmistrz Miasta Ewa Kocemba w raz z Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Iwoną Krawczyk, która objęła Jarmark Patronatem Honorowym. W otwarciu uczestniczył także osoby związane nieodzwonie z wydarzeniem od lat -  Teresa Sobala, Bożena Pełdiak i Bożena Kończak.
logo_mgok

10
sierpnia
2018

XI Jarmark Tkaczy Śląskich - Dzień I - relacja

miniatura_xi-jarmark-tkaczy-lskich-dzie-i-relacja
XI Jarmark Tkaczy Śląskim oficjalnie wystartował! Dzień pierwszy jarmarku połączony z dodatkowym wydarzeniem w Najpiękniejszej Dolnośląskiej Wsi 2016 - tj. konferencji naukowej pn. "Len powrót do tradycji zielarskich" dostarczył wielu pozytywnych wrażeń. To przedsmak ogromu atrakcji, które czekają na mieszkańców Gminy Lubawka w drugim dniu wydarzenia.
logo_mgok

09
sierpnia
2018

Informacja dla mieszkańców

miniatura_informacja-dla-mieszkacw
Uprzejmie informujemy, że 10 sierpnia 2018 r. (piątek),  w związku z organizowanym XI Jarmarkiem Tkaczy Śląskich, Dom Kultury w Lubawce oraz punkt usług poligraficznych i informacji turystycznej będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.
logo_mgok

07
sierpnia
2018

Turniej Tenisa Stołowego

miniatura_turniej-tenisa-stoowego
Dzisiaj (7 sierpnia, wtorek) w ramach Akcji Lato 2018 w Domu Kultury w Lubawce odbył się Turniej Tenisa Stołowego. W wydarzeniu wzięło udział 20-tu zawodników. Ze względu na wiek i poziom zaawansowania zawodników turniej został rozegrany w trzech kategoriach: szkoła podstawowa,  OPEN I, OPEN II.
logo_mgok

06
sierpnia
2018

Geozabawa - poznajemy skamieniałości

miniatura_geozabawa-poznajemy-skamieniaoci
W poniedziałek (6 sierpnia 2018 r.) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się wyjątkowe warsztaty - "Geozabawa - poznajemy skamieniałości", na której uczestnicy zajęć mieli okazję poprzez zabawę poznać ciekawostki z historii dziejów naszej planety, a także samodzielnie odkryć ukryte skamieliny.

Przeglądaj aktualności