• brak_1
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

28
listopada
2017

III Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy

miniatura_iii-lubawski-jarmark-boonarodzeniowy
Trzeci już, Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy zbliża się wielkimi krokami. Już 9 grudnia rynek w Lubawce napełni się świąteczną atmosferą, którą zbudują stoiska rękodzielnicze, występy artystyczne, kiermasze świątecznych potraw, animacje dla dzieci oraz wiele, wiele innych atrakcji.
logo_mgok

28
listopada
2017

Cykl świątecznych warsztatów rękodzieła

miniatura_cykl-witecznych-warsztatw-rkodziea
Jarmark Bożonarodzeniowy zbliża się wielkimi krokami. W lubawskim Domu Kultury przeprowadzany jest cykl warsztatów rękodzieła, w których uczestniczą uczniowie Zespołu Szkół Publicznych im. Żołnierzy Sybiru.
logo_mgok

24
listopada
2017

Mikołajki na chełmskim rynku - zapowiedź

miniatura_mikoajki-na-chemskim-rynku-zapowied
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim oraz Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich serdecznie zapraszają na Mikołajki i wspólne ubieranie choinki - wszystko to już 2 grudnia br. (sobota) na chełmskim rynku. Szczególy na załączonym plakacie.
logo_mgok

24
listopada
2017

"Skrzaty Świąteczne", czyli warsztaty rękodzieła w WDK

miniatura_skrzaty-witeczne-czyli-warsztaty-rkodziea-w-wdk
W środę w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się warsztaty rękodzieła pn. "Skrzaty Świąteczne". W warsztatach wzięły udział dzieci i mieszkańcy Chełmska Śląskiego oraz goście - p. Emilia Nieczyperowicz z wolontariuszami z klasy 7a  Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.
logo_mgok

20
listopada
2017

Spotkanie z czytaniem !

miniatura_spotkanie-z-czytaniem
   Już w najbliższą sobotę, tj. 25 listopada b.r. Biblioteka Gminna w Lubawce zaprasza dzieci w wieku 5 - 9 lat na kolejne spotkanie z czytaniem. Tym razem będą nam towarzyszyć pluszowe misie - bohaterowie niejednej książki dla dzieci.
logo_mgok

19
listopada
2017

Dolnośląski Festiwal Młodego Widza

miniatura_dolnolski-festiwal-modego-widza
Młodzież z Zespołu Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubawce odwiedziła w miniony piątek (17 listopada br.) Dolnośląski Festiwal Młodego Widza organizowany przez Fundację Sztuki Współczesnej IN SITU w pobliskim Sokołowsku.
logo_mgok

17
listopada
2017

Warsztaty rękodzieła

miniatura_warsztaty-rkodziea
Dnia 22.11.2017r. w środę o godz. 16.00 Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na warsztaty rękodzieła pt.

Przeglądaj aktualności