• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

06
lipca
2020

Lodówkowe dzieła sztuki - warsztaty rękodzieła

miniatura_lodwkowe-dziea-sztuki-warsztaty-rkodziea
W ramach Akcji Lato 2020 w poniedziałkowe południe (6 lipca) w Wiejskim Domu Kultury odbyły się warsztaty rękodzieła. Uczestnicy zajęć mieli okazję zrobić własnoręczne magnesy z drewnianych komponentów na lodówkę, zdobione metodą decoupage.
logo_mgok

03
lipca
2020

Rozpoczęcie wakacji 2020 -Pokaz Iluzjonisty

miniatura_rozpoczcie-wakacji-2020-pokaz-iluzjonisty
Każdy z nas lubi oglądać pokazy magików, ich czary i sztuczki. Dzieci w dniu dzisiejszym miały możliwość wzięcia udziału w pokazie iluzjonisty Arkadiusza Wiatrowskiego, który zaprezentował nam pełen emocji pokaz iluzji rozpoczynając tym samym tegoroczne wakacje w Lubawce.
logo_mgok

03
lipca
2020

Warsztaty rękodzieła w Lubawce- zapisy

miniatura_warsztaty-rkodziea-w-lubawce-zapisy
Kolejna wakacyjna propozycja dla młodszych już w najbliższa środę 8 lipca o godzinie 12:00 odbędą się warsztaty pn. "Lodówkowe dzieła sztuki" - czyli zrobimy przepiękne, drewniane magnesy metodą decoupage! Zapraszamy do zapisów poprzez FB, kontakt bezpośredni w DK lub pod numerem tel.
logo_mgok

01
lipca
2020

Akcja Lato w Chełmsku Śląskim - lipiec 2020

miniatura_akcja-lato-w-chemsku-lskim-lipiec-2020
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty letnich zajęć przygotowanych w ramach Akcji Lato 2020. Z uwagi na istniejące jeszcze zagrożenie epidemiczne, ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona - wszystkie zajęcia będą odbywać się w plenerze przy zachowaniu zasad sanitarnych.
logo_mgok

30
czerwca
2020

Akcja Lato- Lipiec 2020

miniatura_akcja-lato-lipiec-2020
Zapraszamy do zapoznania się z programem Akcji Lato Domu Kultury w Lubawce. Zajęcia będą odbywać się w plenerze przy zachowaniu zasad sanitarnych, z uwagi na istniejące jeszcze zagrożenie epidemiczne.
logo_mgok

29
czerwca
2020

Akcja Lato 2020- Spotkanie z Iluzjonistą

miniatura_akcja-lato-2020-spotkanie-z-iluzjonist
Pierwsza, wakacyjna propozycja dla dzieci! Spotkanie z iluzjonistą - Arkadiuszem Wiatrowskim. Już 3 lipca najmłodsi mieszkańcy Lubawki będą mogli wziąć udział we wspaniałym show, pełnym zaskakujących sztuczek i mnóstwem dobrej zabawy.
logo_mgok

26
czerwca
2020

Kolejna inwentaryzacja!

miniatura_kolejna-inwentaryzacja
  Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dnia 29 czerwca br. rozpoczyna się inwentaryzacja księgozbioru w Bibliotece Gminnej w Lubawce.

Przeglądaj aktualności