• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

27
marca
2020

Gminny Telefon Wsparcia

miniatura_gminny-telefon-wsparcia
Uruchomiony został Gminny Telefon Wsparcia. Jest to telefon przeznaczony dla osób, które odczuwają problemy związane z obecną sytuacją epidemiczną i uważają, że sami nie mogą sobie z nimi poradzić. Wykaz numerów w "czytaj więcej".
logo_mgok

12
marca
2020

Biblioteki nieczynne!

miniatura_biblioteki-nieczynne
   W związku z niepokojącą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju Biblioteka Gminna w Lubawce oraz Filia w Chełmsku Śląskim będą nieczynne do odwołania.
logo_mgok

12
marca
2020

WDK - zamknięcie obiektu

miniatura_wdk-zamknicie-obiektu
W związku z podjęciem kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2 informujemy, o ZAMKNIĘCIU od 13 marca 2020 r. do odwołania Wiejskiego Domu Kultury i Filii Biblioteki Gminnej w Chełmsku Śląskim.
logo_mgok

11
marca
2020

KOMUNIKAT

miniatura_komunikat
W związku z obecną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną oraz wytycznymi Rządu Polskiego, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zawiesza do odwołania od dn. 12.03.2020 r. zajęcia stałe odbywające się w ramach działalności Domu Kultury w Lubawce, Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim oraz korzystanie z pomieszczeń MGOK przez inne organizacje/grupy.
logo_mgok

10
marca
2020

Bliżej kina - WDK Chełmsko Śląskie - marzec

miniatura_bliej-kina-wdk-chemsko-lskie-marzec
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na marcowe spotkania z filmem w ramach cyklu "Bliżej kina". Tym razem na młodych kinomaniaków czekają dwie świetne animacje - "Mała Stopa" (seans: 12.03.2020 r. godz. 17:00) oraz "Król Lew" (seans: 19.03.2020 r., godz. 17:00).
logo_mgok

10
marca
2020

Trupa Teatralna "PaPa" w Szczawnie Zdroju

miniatura_trupa-teatralna-papa-w-szczawnie-zdroju
Wieczór z Poezją Miłosną, który przygotowała na walentynki Trupa Teatralna "PaPa" działająca przy WDK pod kierownictwem Moniki Wachowicz odbył się ponownie, tym razem 27 lutego br. w klimatycznej kawiarence Hotelu Maria Helena w Szczawnie Zdroju.
logo_mgok

09
marca
2020

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Chełmsku Śląskim

miniatura_koncert-z-okazji-dnia-kobiet-w-chemsku-lskim
W niedzielę, 8 marca 2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Życzenia i kwiaty na ręce każdej z obecnych na sali Pań składali Dyrektor M-GOK Sławomir Sławiński, Sekretarz Urzędu Miasta Lubawka Arkadiusz Dybiec oraz Radny Miasta Lubawka Mariusz Zbrzyzny.
logo_mgok

08
marca
2020

Dzień Kobiet

miniatura_dzie-kobiet
Aż do dalekiej Toskanii przenieśli nas artyści z Warszawskiego Teatru Orfeusz od muzyki klasycznej po rozrywkowe szlagiery lat 80. Przypadły one bardzo do gustu lubawskiej publiczności. W sali naszego Domu Kultury zebrało się kilkadziesiąt kobiet, a każda z nich została obdarowana tulipanami i cukierkami. Artyści obiecali, że powrócą do Lubawki z kolejnymi występami i różnorodnym repertuarem.

Przeglądaj aktualności