• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

15
stycznia
2020

28. Finału WOŚP w Chełmsku Śląskim - galeria zdjęć

miniatura_28-finau-wop-w-chemsku-lskim-galeria-zdj
12 stycznia 2020 roku w Chełmsku Śląskim odbył się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez sztab 4891 działający przy Wiejskim Domu Kultury Dzięki wolontariuszom działającym pod okiem szefa sztabu Pauli Maciołek w tym roku udało się zebrać 31130,55 zł i tym samym pobić zeszłoroczny rekord o prawie 8000,00 zł! 
logo_mgok

15
stycznia
2020

Rekordowy 28. finał WOŚP

miniatura_rekordowy-28-fina-wop
32 115,16 złotych to kwota, jaka udało się zebrać w sztabie nr 5594. Wolontariusze pod czujnym okiem kierownika sztabu - Angeliki Powązki zdołali pokonać o ponad 2 tysiące złotych ubiegłoroczny rekord. Na scenie jak zawsze pojawiły się lokalne grupy artystyczne. Po raz pierwszy licytacja prowadzona była również po zakończeniu światełka do nieba.
logo_mgok

03
stycznia
2020

Szczegółowy program finału WOŚP w Chełmsku Śląskim

miniatura_szczegowy-program-finau-wop-w-chemsku-lskim
12 stycznia 2019 roku w Chełmsku Śląskim odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach jego organizacji od godz. 8:00 na terenie miejscowości kwestować będą wolontariusze wyposażeni w imienne identyfikatory i tradycyjne puszki WOŚP. Od godz. 14:00 w szkole odbędzie się blok programów artystycznych i licytacje gadżetów WOŚP, które zakończy "światełko do nieba".
logo_mgok

20
grudnia
2019

Przerwa świąteczna w WDK - zmiana organizacji pracy

miniatura_przerwa-witeczna-w-wdk-zmiana-organizacji-pracy
Uprzejmie informujemy, że w okresie świąteczno-noworocznym zajęcia stałe nie odbywają się, w związku z tym zmianom ulegną godziny otwarcia Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim. Harmonogram pracy dostępny w załączeniu. Zajęcia stałe zostaną wznowione po Nowym Roku.
logo_mgok

17
grudnia
2019

Sołecki Jarmark Bożonarodzeniowy

miniatura_soecki-jarmark-boonarodzeniowy
15 grudnia na rynku w Chełmsku Śląskim odbył się pierwszy Sołecki Jarmark Bożonarodzeniowy. Pod podcieniami urokliwych chełmskich kamienic można było nabyć piękne ozdoby i rękodzielnicze wyroby, na wszystkich uczestników wydarzenia czekały łakocie od św. Mikołaja. Nie obyło się też bez degustacji świątecznych naparów i ciepłych przekąsek, występów lokalnych artystów i kiermaszu ciast.

Przeglądaj aktualności