• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

14
lutego
2018

Walentynki w klimacie kawiarenki

miniatura_walentynki-w-klimacie-kawiarenki
We wtorkowy wieczór (13 lutego br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się wieczór walentynkowy w klimacie kawiarenki. W programie artystycznym wzięły udział dzieci, młodzież i nauczyciele z ZSP w Chełmsku Śląskim, lokalni soliści oraz Zespół Zgoda.
logo_mgok

13
lutego
2018

Gala Programu Działaj Lokalnie X 2017

miniatura_gala-programu-dziaaj-lokalnie-x-2017
We wtorek (13 lutego 2018 r.) w Domu Kultury w Lubawce odbyła się Gala Programu Działaj Lokalnie X 2017 organizowana przez Stowarzyszenie Działaj Lokalnie i Stowarzyszenie "Granica" w Lubawce.
logo_mgok

13
lutego
2018

Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

miniatura_dolnolski-konkurs-recytatorski-pegazik
Już w najbliższą środę, 14 lutego 2018 r., o godzinie 10:00 w Domu Kulury w Lubawce odbędą się gminne eliminacje XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik", do którego przystąpią laureci etapów szkolnych. Serdecznie zapraszamy.
logo_mgok

10
lutego
2018

Otwarcie hali sportowej i Międzynarodowy Turniej Karate Lubawka Cup 2018

miniatura_otwarcie-hali-sportowej-i-midzynarodowy-turniej-karate-lubawka-cup-2018
10 lutego 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce. Inauguracyjnym wydarzeniem sportowym w nowym obiekcie były pierwsze Międzynarodowe Zawody Karate Lubawka Cup 2018 organizowane przez Fight Club Lubawka. Na zawodach i uroczystości otwarcia pojawiło się wielu gości, m.in. Wicemarszałek Województwa Iwona Krawczyk.
logo_mgok

09
lutego
2018

Rytmika i taniec nowoczesny - odwołanie zajęć

miniatura_rytmika-i-taniec-nowoczesny-odwoanie-zaj
Uprzejmie informujemy, że 13 lutego 2018 r. (wtorek) zajęcia z rytmiki i tańca nowoczesnego nie odbędą się. Zajęcia zostaną przeprowadzone w innym, wyznaczonym przez instruktora na kolejnych zajęciach terminie. Za utrudnienia przepraszamy.
logo_mgok

08
lutego
2018

Akustyczne granie w walentynkowym wydaniu

miniatura_akustyczne-granie-w-walentynkowym-wydaniu
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza 17 lutego (sobota) o godz. 17:00 na walentynkowe muzyczne uniesienia podczas kameralnego koncertu zespołu G/Łoś - Gloria Janeczek i Łukasz Łoś. W klimatycznej scenerii zabrzmią akustyczne aranżacje utworów znanych i lubianych oraz repertuar autorski artystów.
logo_mgok

07
lutego
2018

XVII Memoriał Staszka Bodzka - zapowiedź i regulamin

miniatura_xvii-memoria-staszka-bodzka-zapowied-i-regulamin
Przed nami 17. już odsłona Memoriału Staszka Bodzka, czyli największych zawodów w narciarstwie biegowym regionu kamiennogórskiego. W tym roku zmagania zaplanowane zostały na sobotę, 24 lutego i odbywać się będą tradycyjnie na trasach biegowych w Opawie.
logo_mgok

05
lutego
2018

Walentynki w WDK - zapowiedź

miniatura_walentynki-w-wdk-zapowied
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na romantyczne chwile uniesień - "Walentynki w romantycznym klimacie kawiarenki" - 13 lutego 2018 r. (wtorek) o godzinie 18:00.
logo_mgok

05
lutego
2018

Zakochane opowieści - podsumowanie

miniatura_zakochane-opowieci-podsumowanie
 Kolejne sobotnie spotkanie z czytaniem przeszło już do historii. Mile spędziliśmy czas, w którym poczytaliśmy kilka "zakochanych opowieści" i przygotowaliśmy walentynkowe upominki.
logo_mgok

05
lutego
2018

Otwarcie hali sportowej w Lubawce

miniatura_otwarcie-hali-sportowej-w-lubawce
W prnajbliższą sobotę (10 lutego) odbędzie się inauguracja nowo wybudowanej hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Lubawce. Pierwszym eventem w tym obiekcie będzie Międzynarodowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Lubawka Cup 2018. Udział wezmą w nim kluby z Polski i Czech a w roli gospodarzy wystąpią zawodnicy z miejscowego teamu Fight Club Lubawka.
logo_mgok

29
stycznia
2018

Biesiada Ludowa na dwie kapele

miniatura_biesiada-ludowa-na-dwie-kapele
W sobotę (27 stycznia br.) na sali Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim miała miejsce biesiada ludowa na dwie kapele z udziałem Zespołu Zgoda oraz zaprzyjaźnionego zespołu Sokolik z Karpnik i zaproszonych przyjaciół.

Przeglądaj aktualności