• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

23
kwietnia
2018

Ojczyzna niejedno ma imię

miniatura_ojczyzna-niejedno-ma-imi
"Ojczyzna niejedno ma imię" - pod tym hasłem uczniowie szkół Gminy Lubawka zmagali się w konkursie poezji i prozy patriotycznej, który dzisiaj odbył się w Domu Kultury. Łącznie zaprezentowało się około 30 dzieci, spośród których wyłoniono laureatów.
logo_mgok

20
kwietnia
2018

Akcja bratki, czyli wiosna w Chełmsku Śląskim

miniatura_akcja-bratki-czyli-wiosna-w-chemsku-lskim
Na chełmskim rynku wiosna w pełni - a to wszystko za sprawą kolejnej już akcji sadzenia bratków, w której udział wzięła Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba, Dyrektor ZSP w Chełmsku Śl. Waldemar Szwalec, nauczyciele, dzieci i młodzież ZSP oraz Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego Teresa Sobala.
logo_mgok

20
kwietnia
2018

Warsztaty pierogowe

miniatura_warsztaty-pierogowe
Dnia 18 kwietnia w Domu Kultury odbyły się warsztaty kulinarne realizowane w ramach projektu "Dobrze jemy - ze szkołą na widelcu". W warsztatach wzięło udział 6 klas. Dzieci ulepiły pierogi z 12 kg mąki. Farsz do pierogów przygotowali rodzice.
logo_mgok

16
kwietnia
2018

Majówka w Chełmsku

miniatura_majwka-w-chemsku
Turnieje sportowe, wystawy oraz koncerty - wszystko to będzie miało miejsce w Chełmsku Śl. podczas dorocznej Majówki. Działania zrealizowane zostaną na stadionie oraz w Wiejskim Domu Kultury.
logo_mgok

16
kwietnia
2018

Legenda o herbie Lubawki

miniatura_legenda-o-herbie-lubawki
Legenda o herbie Lubawki była tematem zajęć przygotowanych dla przedszkolaków, które odbyły się dziś w Bibliotece Gminnej w Lubawce.
logo_mgok

12
kwietnia
2018

Pierwszaczki w bibliotece !

miniatura_pierwszaczki-w-bibliotece
Klasa I a ze Szkoły Podstawowej w Lubawce wraz ze swoją wychowawczynią - panią Magdaleną Kaczmarczyk odwiedziała dziś Bibliotekę Gminną.
logo_mgok

12
kwietnia
2018

Operetka w Domu Kultury

miniatura_operetka-w-domu-kultury
3 maja 2018 r. o godz. 17.00 na scenie Domu Kultury  w Lubawce wystąpi małżeński duet operowy Dorota Ujda-Jankiewicz i Andrzej Jankiewicz. Artyści ci są znani z dobrego kontaktu z publicznością oraz wysokiego poziomu artystycznego, prezentowanego podczas swoich występów. Mamy nadzieję, że po raz kolejny koncert zapełni salę widowiskową naszego Domu Kultury.
logo_mgok

11
kwietnia
2018

Spektakl Teatru MY

miniatura_spektakl-teatru-my
W dniu dzisiejszym (11-04-2018 r.) na scenie Domu Kultury gościliśmy Teatr MY, który działa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze, który prowadzi Dyrektor ZSO pan Jacek Bruździak. Spektakl pt.: "Co by tu jeszcze?" oparty o teksty Wojciecha Młynarskiego oglądali uczniowie ZSP w Lubawce.
logo_mgok

07
kwietnia
2018

34. Konkurs na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne "Mała Wielkanoc"

miniatura_34-konkurs-na-tradycyjne-potrawy-wielkanocne-maa-wielkanoc
W sobotę (7 kwietnia 2018 r.) w Domu Kultury w Lubawce odbyło się jedno z najsmaczniejszych wydarzeń w regionie -  34. Konkurs na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne "Mała Wielkanoc". Tegoroczna edycja była jak co roku bogata w smaki, kolory, zapachy, śpiewy i tańce. Szczegółowe informacje, wyniki i fotorelacja dostęna w "czytaj więcej".

Przeglądaj aktualności