• brak_1
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

19
października
2017

Pasowanie na ucznia klas pierwszych

miniatura_pasowanie-na-ucznia-klas-pierwszych
Pierwszoklasiści  ze Szkoły Podstawowej im.Żołnierzy Sybiru w Lubawce są pełnoprawnymi uczniami. W dniu 19 października 2017r. na sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się pasowanie na ucznia.
logo_mgok

18
października
2017

Filharmonia Dolnośląska

miniatura_filharmonia-dolnolska
Dziś Dom Kultury w Lubawce przyjął uczniów Zespołu Szkół Publicznych im. Żołnierzy Sybiru, umożliwiając im obejrzenie Filharmonii Dolnośląskiej.
logo_mgok

17
października
2017

Widowisko edukacyjne

miniatura_widowisko-edukacyjne
We wtorek, 17 października br., w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce odbył się teatrzyk edukacyjny dla uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce w wykonaniu Pana Stanisława Sielickiego "ESTRADA - SAS".
logo_mgok

16
października
2017

Wyjazd na mecz

miniatura_wyjazd-na-mecz
Aż pięć goli zobaczyli uczestnicy wyjazdu do Lubina na mecz ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Inicjatywa była elementem współpracy partnerskiej pomiędzy Orłem Lubawka a Zagłębiem Lubin, w ramach której otrzymaliśmy darmowe bilety na mecz.
logo_mgok

13
października
2017

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Dziś, w piątek 13 października br. w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W wydarzeniu udział wzięła Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy wszystkich placówek oświaty z terenu gminy, a także nauczyciele emerytowani.
logo_mgok

05
października
2017

XX Przegląd Teatrów Amatorskich - zapowiedź

miniatura_xx-przegld-teatrw-amatorskich-zapowied
Teatr znów zawita w Lubawce! Powrót sztuki scenicznej do Domu Kultury w Lubawce za sprawą XX Przeglądu Teatrów Amatorskich organizowanego przez Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie i Stowarzyszenie DOM oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce przypomina jak istotna jest rola kultury i sztuki w rozwijaniu wrażliwości, integracji społecznej, a także pokonywaniu ograniczeń i własnych barier.
logo_mgok

05
października
2017

XX Przegląd Teatrów Amatorskich

miniatura_xx-przegld-teatrw-amatorskich
W dniu 5 października 2017 r. w Domu Kultury w Lubawce rozpoczął się XX Przegląd Teatrów Amatorskich organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie oraz Stowarzyszenie DOM, przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubawce.
logo_mgok

03
października
2017

Rytmika i taniec nowoczesny - przesunięcie zajęć

miniatura_rytmika-i-taniec-nowoczesny-przesunicie-zaj
Informujemy, że w związku z przygotowaniami do Przeglądu Teatrów Amatorskich DPS Szarocin, zapisy i piątkowe zajęcia z rytmiki i tańca nowoczesnego z dnia 6 października zostają przesunięte na kolejny piątek, 12 pażdziernika br. - godziny zajęć pozostają bez zmian. Za utrudnienia przepraszamy.

Przeglądaj aktualności