• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

06
czerwca
2019

"Kuźnia wiedzy i doświadczeń (...)" w Chełmsku Śląskim

miniatura_kunia-wiedzy-i-dowiadcze-w-chemsku-lskim
W czwartkowe przedpołudnie (06.06. br.) na chełmskim rynku śpiewająco została przywitana grupa studyjna uczestnicząca w projekcie pn. "Kuźnia wiedzy i doświadczeń w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu". Projekt ten realizowany i koordynowany jest przez Gminę Dzierżoniów przy partnerstwie Gminy Kłodzko i Gminy Lubawka.
logo_mgok

04
czerwca
2019

"Wieczornica o Bolku II i Piastach"

miniatura_wieczornica-o-bolku-ii-i-piastach
W ramach 651. rocznicy śmierci księcia Bolka II uczniowie klas II a, II c i klas VII oraz uczeń klasy III gim. pod czujnym okiem opiekunów pań Elżbiety Jojczyk, Wiesławy Jarzmik i Cecylii Błońskiej wykonali na scenie Domu Kultury w Lubawce lekcję historii pt."Wieczornica o Bolku II i Piastach".
logo_mgok

04
czerwca
2019

Puchar Prezydenta RP

miniatura_puchar-prezydenta-rp
Niezmiernie miło nam poinfomować, że dotarł do nas Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Trofeum zostanie przyznane zwycięzcom kategorii rodzin w 25. MTB XC Lubawka. Prezentacja pucharu w "czytaj więcej".
logo_mgok

04
czerwca
2019

Piknik Profilaktyczny

miniatura_piknik-profilaktyczny
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce zaprasza na Piknik Profilaktyczny "TRZEŹWO, ZDROWO I SPORTOWO". Piknik odbędzie się w dniu 08.06.2019 r. pod Skocznią Narciarską w Lubawce. Ideą Pikniku jest zachęcenie społeczności lokalnej do zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej oraz popularyzowanie idei trzeźwościowych.
logo_mgok

31
maja
2019

Pierwsza wizyta w bibliotece

miniatura_pierwsza-wizyta-w-bibliotece
Biblioteka Gminna w Lubawce gościła dziś najmłodsze dzieci z przedszkola przy ulicy Dworcowej w Lubawce. Grupa "Tańczące Nutki" pod opieką pań : Magdaleny Kaczmarczyk oraz Magdaleny Dołżańskiej-Dąbrowskiej pierwszy raz odwiedziła placówkę.
logo_mgok

30
maja
2019

II Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne

miniatura_ii-gminne-igrzyska-lekkoatletyczne
W najbliższy piątek (31 maja 2019 r.) o godzinie 9:00 na Stadionie Miejskim w Lubawce odbędą się kolejne sportowe zmagania uczniów szkół z terenu całej gminy podczas II Gminnych Igrzysk Lekkoatletycznych.
logo_mgok

30
maja
2019

Święto Książki w Bibliotece w Chełmsku Śląskim

miniatura_wito-ksiki-w-bibliotece-w-chemsku-lskim
W dniu Święta Książki Bibliotekę odwiedziła klasa IIIa z p.A Głuchowską. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób powstaje książka oraz jak o nią dbać, aby służyła nam jak najdłużej. Musieli ułożyć rozsypankę wyrazową w kolejności powstania książki oraz zrobiły kolorowe zakładki do książek.

Przeglądaj aktualności