• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

19
listopada
2018

Warsztaty rękodzieła z Anną Talabovą

miniatura_warsztaty-rkodziea-z-ann-talabov
15 listopada 2018 r. (czwartek) w Wiejskim Domu Kultury w Chelmsku Śląskim odbyły się warsztaty rękodzieła z instruktorem z Republiki Czeskiej - panią Anną Talabovą. Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję poznać metodę tworzenia wieńców ażurowych i innych ozdób świątecznych.
logo_mgok

16
listopada
2018

Zumba Party w Lubawce

miniatura_zumba-party-w-lubawce
Już w najbliższą sobotę spotykamy się na Zumba Party w Lubawce. Zaczynamy o 16.00 tradycyjnie w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

14
listopada
2018

Koncert Operetki na Niepodległość

miniatura_koncert-operetki-na-niepodlego
Z okazji Narodowego Święta Niepodległośći 11 listopada w Chełmsku Śląskim odbył się Koncert Operetki Wrocławskiej, w wykonaniu znanych i lubionaych przez chełmską publiczność śpiewaków - Dorotę Ujdę - Jankiewicz i Andrzeja Jankiewicza. Galeria zdjęć już wkrótce.
logo_mgok

11
listopada
2018

Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Lubawce

miniatura_obchody-100-rocznicy-odzyskania-niepodlegoci-w-lubawce
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości i przypadającej w tym roku 100. rocznicy jej odzyskania, na lubawskim rynku punktualnie o godzinie 12:00 został odśpiewany Hymn Narodowy Polski oraz rozwnięta dzięciometrowa biało-czerwona flaga. Obchody zwieńczył  poruszający "Koncert Pieśni Polskich" w wykonaniu lokalnych artystów, który odbył się na sali widowkowej w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

09
listopada
2018

Rękodzieło - mydełka świąteczne

miniatura_rkodzieo-mydeka-witeczne
W czwartkowe popołudnie (8 listopada br.) w ramach kolejnych zajęć z cyklu rękodzieła dzieci uczyły się ozdabiać mydełka metodą decoupage. Tematem przewodnim zdobień był motyw zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Mydełka będzie można zobaczyć i nabyć podczas IV Jarmarku Bożonarodzeniowego 1 grudniana lubawskim rynku.

Przeglądaj aktualności