• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

16
lipca
2020

Warsztaty Einsteina w Domu Kultury w Lubawce

miniatura_warsztaty-einsteina-w-domu-kultury-w-lubawce
Kolejna wakacyjna propozycja w ramach Akcji Lato 2020 WARSZTATY EINSTEINA to tygodniowy cykl zajęć dla dzieci z zakresu fizyki, chemii i biologii na wesoło - eksperymenty, doświadczenia i wiele innych atrakcji.
logo_mgok

15
lipca
2020

Warsztaty Las w Słoiku w Chełmsku Śląskim - zapisy

miniatura_warsztaty-las-w-soiku-w-chemsku-lskim-zapisy
Kolejną atrakcją w ramach Akcji Lato 2020, którą przygotował Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim to warsztaty, w których każdy będzie mógł wykonać swój LAS W SŁOIKU! Widzimy się w poniedziałek, 3 sierpnia o godzinie 11:00. Zapraszamy do zapisów poprzez FB, kontakt bezpośredni w WDK lub pod numerem tel.
logo_mgok

15
lipca
2020

"Ocalić od zapomnienia" dofinasowane

miniatura_ocali-od-zapomnienia-dofinasowane
Z przyjemnością informujemy, że zadanie ,,Ocalić od zapomnienia'', realizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego ,,Tkacze Śląscy'' w ramach programu EtnoPolska 2020, otrzymało dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury.
logo_mgok

15
lipca
2020

JOGA dla Wszystkich

miniatura_joga-dla-wszystkich
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na kolejną atrakcję w ramach Akcji Lato 2020 JOGA dla Wszystkich. Zajęcia poprowadzi Pani Urszula Szmidt. Wszystkich chętnych zapraszamy w poniedziałek, 20 lipca o godzinie 18:30 do Ogrodu św. Jadwigi.
logo_mgok

15
lipca
2020

Warsztaty Las w Słoiku w Lubawce - zapisy

miniatura_warsztaty-las-w-soiku-w-lubawce-zapisy
Kolejną atrakcją w ramach Akcji Lato 2020, którą przygotował Dom Kultury w Lubawce to warsztaty, w których każdy będzie mógł wykonać swój LAS W SŁOIKU! Widzimy się w poniedziałek, 3 sierpnia o godzinie 14:00. Zapraszamy do zapisów poprzez FB, kontakt bezpośredni w DK lub pod numerem tel.
logo_mgok

14
lipca
2020

Warsztaty cyrkowe w Lubawce

miniatura_warsztaty-cyrkowe-w-lubawce
W ramach Akcji Lato 2020 we wtorkowe popołudnie w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty cyrkowe , które zostały przeprowadzone przez półfinalistę IV edycji Mam Talent, Krzystofa Riewolda. Podczas zajęć uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z technikami i trickami w żonglowaniu piłeczkami i innymi przedmiotami, kręceniu talerzykami, a także poznały sztukę diabolo.
logo_mgok

14
lipca
2020

Warsztaty cyrkowe

miniatura_warsztaty-cyrkowe
W ramach Akcji Lato 2020 we wtorkowe popołudnie w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się warsztaty cyrkowe , które zostały przeprowadzone przez półfinalistę IV edycji Mam Talent, Krzystofa Riewolda. Podczas zajęć uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z technikami i trickami w żonglowaniu piłeczkami i innymi przedmiotami, kręceniu talerzykami, a także poznały sztukę diabolo.
logo_mgok

14
lipca
2020

ZUMBA dla Wszystkich

miniatura_zumba-dla-wszystkich
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na kolejną wakacyjną propozycję dla młodszych jak i starszych miłośników zumby, którą poprowadzi Pan Damian Strączek. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w środę, 15 lipca o godzinie 18:00 do Ogrodu św.
logo_mgok

14
lipca
2020

Turniej siatkówki plażowej - zapisy

miniatura_turniej-siatkwki-plaowej-zapisy
W najbliższy piątek, 17 lipca o godz.12:00 kolejna wakacyjna propozycja dla młodszych i starszych miłośników piłki siatkowej-TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ. Zapisy drużyn i szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel. 75 74 11 362 lub bezpośrednio w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

13
lipca
2020

Czynne biblioteki !

miniatura_czynne-biblioteki
Drodzy czytelnicy ! -  od jutra,  czyli od 14 lipca br. Biblioteka Gminna w Lubawce oraz Filia w Chełmsku Śląskim zapraszają do korzystania z zasobów.
logo_mgok

08
lipca
2020

Lodówkowe dzieła sztuki- warsztaty rękodzieła

miniatura_lodwkowe-dziea-sztuki-warsztaty-rkodziea
W dniu dzisiejszym w ramach AKCJI LATO 2020 w Domu Kultury odbyły się warsztaty rękodzieła metodą decoupage. Dzieci miały okazję własnoręcznie wykonać drewniane magnesy na lodówkę. Największą radość sprawiło im samodzielne przyozdabianie "Lodówkowych dzieł sztuki''. Dziękujemy za mile spędzony czas i mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze.

Przeglądaj aktualności