• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

18
października
2019

Bieg Kruczej Skały - regulamin i link do zapisów

miniatura_bieg-kruczej-skay-regulamin-i-link-do-zapisw
Przedstawiamy regulamin oraz link do zapisów w I Biegu Kruczej Skały, będącego jednocześnie Memoriałem Wiesława Dygonia. Zmagania odbędą się 17 listopada 2019 r. na trasach biegowych u podnóża Gór Kruczych, ze startem i metą na Stadionie Miejskim w Lubawce.
logo_mgok

17
października
2019

Cykl warsztatów - stroiki z rattanu

miniatura_cykl-warsztatw-stroiki-z-rattanu
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na cykl warsztatów rękodzieła, które odbędą się w listopadzie. Podczas trzech spotkań uczestnicy zajęć nauczą się robić piękne ozdoby z rattanu. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona, obowiązują zapisy. Szczegóły na plakacie.
logo_mgok

12
października
2019

"Wstańcie, chodźmy.." - koncert z okazji Dnia Papieskiego

miniatura_wstacie-chodmy-koncert-z-okazji-dnia-papieskiego
W sobotni wieczór (12.10.2019 r.) w kościele parafialnym w Chełmsku Śląskim odbył się koncert zespołu KAMI ku pamięci Jana Pawła II z okazji Dnia Papieskiego. Program artystyczny dopełniły występy dzieci ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. Ewy Kociołek.
logo_mgok

07
października
2019

Noc Bibliotek 2019 juz za nami!

miniatura_noc-bibliotek-2019-juz-za-nami
 4 października br. Biblioteka Gminna w Lubawce zorganizowała kolejną już "Noc Bibliotek". Współorganizatorem akcji był Zespół Szkolno-Przedszkolny z Lubawki, którego pracownicy:  Edyta Kogut oraz Magdalena Czuba czynnie włączyły się w przygotowanie tegoż wydarzenia.
logo_mgok

05
października
2019

Finał Konkursu Piękna Wieś Dolnośląska 2019 w Opawie

miniatura_fina-konkursu-pikna-wie-dolnolska-2019-w-opawie
Tegoroczne podsumowanie konkursu Piękna Wieś Dolnośląska 2019 rozpoczęła uroczysta Msza św. w kościele pw. Świętej Jadwigi. Następnie uczestnicy podczas krótkiego, wspólnego spaceru po Opawie, zapoznali się ze zrealizowanymi projektami i działaniami podejmowanymi przez opawską społeczność.
logo_mgok

03
października
2019

Koncert "Wstańcie, chodźmy..."

miniatura_koncert-wstacie-chodmy
Wiejski Dom Kultury, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tkaczy Chełmskich oraz Parafia w Chełmsku Śląskim serdecznie zapraszają do udziału w koncercie ku pamięci Jana Pawła II w ramach XIX Dnia Papieskiego. Koncert odbędzie się w Kościele parafialnych pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śląskim w dniu 12 października 2019 r. o godzinie 19:00.
logo_mgok

30
września
2019

Podsumowanie Najpiękniejszej Wsi Dolnośląskiej

miniatura_podsumowanie-najpikniejszej-wsi-dolnolskiej
5 października w Opawie (gm. Lubawka) odbędzie się podsumowanie konkursu Piękna Wieś Dolnośląska. Zgodnie ze zwyczajem, gospodarzem wydarzenia jest wieś, która otrzymała główną nagrodę, czyli tytuł Najpiękniejszej Wsi Dolnośląskiej.

Przeglądaj aktualności