• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

28
marca
2019

Brydż - pierwsze spotkanie

miniatura_bryd-pierwsze-spotkanie
W środę (27 marca br.) w Wiejskim Domu Kultury odbyło się pierwsze spotkanie chętnych do nauki i grania w brydża. Na zajęciach byli zarówno zaprawieni gracze jak i początkujące osoby. Zajęcia prowadzi p. Andrzej Ziemiański.
logo_mgok

22
marca
2019

Zdobienie jajek metodą decoupage - cz. II

miniatura_zdobienie-jajek-metod-decoupage-cz-ii
W miniony czwartek (21 marca br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyła się kolejna część wielkanocnych warsztatów rękodzieła ze zdobienia jajek metodą Decoupage. Na następne zajęcia zapraszamy 29 marca br. (piątek) o godzinie 16:00.
logo_mgok

21
marca
2019

Nauka gry w Brydża

miniatura_nauka-gry-w-bryda
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na nowe zajęcia stałe - naukę gry w Brydża. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższą środę (27 marca br.) o godzinie 17:00.
logo_mgok

20
marca
2019

Zdobienie jajek metodą decoupage

miniatura_zdobienie-jajek-metod-decoupage
W czwartek (14 marca 2019 r.) odbyła się pierwsza część wielkanocnych warsztatów rękodzieła. Tematem przewodnim zajęć było zdobienie jajek metodą decoupage przy użyciu różnych materiałów.
logo_mgok

19
marca
2019

Wiosna, ach to Ty!

miniatura_wiosna-ach-to-ty
Już w najbliższą sobotę - 23 marca br. Biblioteka Gminna w Lubawce zaprasza dzieci na kolejne "Spotkanie z czytaniem".
logo_mgok

11
marca
2019

Warsztaty rękodzieła - zdobienie jajek

miniatura_warsztaty-rkodziea-zdobienie-jajek
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdecznie zaprasza na wrasztaty rękodzieła zdobienia jajek metodą decoupage. Warsztaty odbędą się w najbliższy czwartek (14 marca br.) o godzinie 16:00.
logo_mgok

11
marca
2019

Dzień Sołtysa - życzenia

miniatura_dzie-sotysa-yczenia
Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim Sołtysom z terenu gminy Lubawka pragniemy złożyć serdeczne życzenia: wszelkiej pomyślności, pozytywnej energii, satysfakcji z pełnionej funkcji, oraz wiele wytrwałości w realizacji wspólnych planów i zamierzeń dla mieszkańców.
logo_mgok

11
marca
2019

Wszystko dla Kobiet w Dniu Kobiet

miniatura_wszystko-dla-kobiet-w-dniu-kobiet
W piątek, 8 marca w sali ZSP w Chełmsku Śl. zaprezentowany został program artystyczny z okazji święta Kobiet. Udział wzięli w nim - przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lubawce, zespół Zgoda oraz dzieci i młodzież z chełmskiej szkoły.
logo_mgok

09
marca
2019

Dzień Kobiet w Lubawce

miniatura_dzie-kobiet-w-lubawce
W sobotę 9 marca 2019 roku w Domu Kultury w Lubawce odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. W programie artystycznym wzięli udział lokalni artyści - dzieci z Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim pod kierownictwem p. Damiana Skorupińskiego i Szczepana Zająca, zespół Wrzos z Lubawki oraz zespół ludowy Zgoda z Chełmska Śląskiego.

Przeglądaj aktualności