• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

29
sierpnia
2018

Narodowe Czytanie 2018

miniatura_narodowe-czytanie-2018
Biblioteka Gminna w Lubawce zaprasza serdecznie na kolejną odsłonę Narodowego Czytania. Odbędzie się ono 7 września b.r. o godz. 19.00 na Rynku.
logo_mgok

29
sierpnia
2018

Dożynki Gminy Lubawka 2018

miniatura_doynki-gminy-lubawka-2018
Gmina Lubawka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Sołectwa Okrzeszyn i Uniemyśl serdecznie zapraszają na Dożynki Gminy Lubawka 2018, które odbędą się 1 września br. w Parku Watra. Szczegółowy program wydarzenia dostępny na załączonym plakacie.
logo_mgok

28
sierpnia
2018

Wyjazd do kina i ognisko - odwołane

miniatura_wyjazd-do-kina-i-ognisko-odwoane
Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbyt małym zainteresowaniem i brakiem zapisu wystraczającej ilości osób, wyjazd do kina i ognisko planowane na dzień jutrzejszy (tj. 29 sierpnia 2018r.)zostają odwołane. W ramach zastępstwa wszystkie dzieci zapraszamy jutro do Domu Kultury na projekcję bajki, czyli ostatnie bajkowanie na ekranie w ramach Akcji Lato 2018.
logo_mgok

27
sierpnia
2018

Otwarty Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn"

miniatura_otwarty-turniej-piki-nonej-dzikich-druyn
W piątek, 24 sierpnia 2018 r. na boisku ZSP w Chełmsku Śląskim odbył się Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn w ramach Akcja Lato 218 WDK. Mecze rozegrano w kategorii wiekowej: szkoła podstawowa, prowadzącym i sędzią był p.Mariusz Zbrzyzny.
logo_mgok

25
sierpnia
2018

Warsztaty rękodzieła - scrapbooking

miniatura_warsztaty-rkodziea-scrapbooking
W piątek (24 sierpnia) o godzinie 11:00 w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty rękodzieła z tematem przewodnim: "Moja pocztówka z wakacji". gdzie wykonywano własnoręcznie zdobione kartki metodą tzw. scrapbookingu, wykorzystując do tego wszelkie dostęne materiały (m.in.
logo_mgok

25
sierpnia
2018

Zakończenie wakacji 2018

miniatura_zakoczenie-wakacji-2018
24 sierpnia (piątek) na Stadionie Miejskim w Lubawce o godzinie 16:00 odbył się pożegnalny piknik z racji końca wakacji, w ramach którego przygotowano moc atrakcji dla dzieci (zabawy ruchowe, konkursy, konkurencje, malowanie twarzy, upominki) jak i dorosłych. Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Lubawka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Przymierze im Opata Bernarda Rosy.
logo_mgok

23
sierpnia
2018

Kolaż z kwiatów

miniatura_kola-z-kwiatw
W Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się warsztaty rękodzieła pn. "kolaż z kwiatow". W związku z upalnym latem, uczestnicy wykonywali kolaże z kwiatów suszonych.
logo_mgok

22
sierpnia
2018

Zakończenie wakacji - Stadion Lubawka

miniatura_zakoczenie-wakacji-stadion-lubawka
Już 24 sierpnia (piątek) na Stadionie Miejskim w Lubawce o godzinie 16:00 rozpocznie się pożegnalny piknik z racji końca wakacji. Na moc przygotowanych w tym dniu atrakcji zaprasza Gmina Lubawka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie im. Bernarda Rosy "Przymierze". Szczegóły na załączonym plakacie.

Przeglądaj aktualności