• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

24
lutego
2018

XVII Memoriał Staszka Bodzka - galeria

miniatura_xvii-memoria-staszka-bodzka-galeria
W sobotę (24. lutego 2018 r.) odbyła się kolejna, już 17. odsłona Memoriału Staszka Bodzka - największych zawodów w narciarstwie biegowym w okolicy! W tym roku biegi odbyły się na Lasockim Grzbiecie w okolicach Niedamirowa. Zawody zostały przeprowadzone w sześciu kategoriach wiekowych, główny bieg miał dystans 9 km, jako pierwsi wystartowali najmłodsi biegacze.
logo_mgok

20
lutego
2018

Stanisław Soyka w Lubawce - zapowiedź koncertu

miniatura_stanisaw-soyka-w-lubawce-zapowied-koncertu
Już 9 marca w lubawskim Domu Kultury zagości niesamowity artysta - nazywany dawniej "najlepiej strzeżonym sekretem polskiej muzyki", wokalista jazzowy i piosenkarz, pianista i kompozytor, gitarzysta, skrzypek, poeta - S t a n i s ł a w  S o y k a. Szczegółowe informacje o koncercie i biletach w "czytaj więcej".
logo_mgok

20
lutego
2018

Konkurs Palm Wielkanocnych i Zdobienia Jaj Wielkanocnych 2018

miniatura_konkurs-palm-wielkanocnych-i-zdobienia-jaj-wielkanocnych-2018
Po raz kolejny zapraszamy na doroczne konkursy wielkanocne - XVIII Konkurs Palm Wielkanocnych oraz VIII Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych, które odbędą się w Chełmsku Śląskim. Przedsięwzięcie współorganizowane jest z Parafią pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śl. i rozstrzygniete zostanie w Niedzielę Palmową.
logo_mgok

17
lutego
2018

Koncert walentykowy - G/Łoś

miniatura_koncert-walentykowy-g-o
W sobotnie popołudnie (17.02.2018 r.) w Domu Kultury w Lubawce przy klimatycznej scenerii zabrzmiał cudowny duet - G/Łoś - Gloria Janeczek i Łukasz Łoś. Piękny wokal i świetna gra na gitarze naszych gości podbiły serca zgromadzonych na sali mieszkańców Gminy Lubawka.
logo_mgok

16
lutego
2018

Filharmonia w Domu Kultury

miniatura_filharmonia-w-domu-kultury
Dom Kultury w Lubawce gościł dzisiaj muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, którzy spotkali się z uczniami lubawskiej szkoły. Spotkanie zostało zorganizowane przez Zespół Szkół Publicznych w Lubawce.
logo_mgok

15
lutego
2018

Nowe zasady segregacji

miniatura_nowe-zasady-segregacji
W naszym Domu Kultury odbyło się dzisiaj spotkanie z mieszkańcami Gminy Lubawka w sprawie nowych zasad segregacji śmieci. Inicjatywa została zrealizowana przez Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Geodezji i Rozwoju wsi oraz Sanikom Sp. z o.o.
logo_mgok

14
lutego
2018

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik" - podsumowanie

miniatura_xxiii-dolnolski-konkurs-recytatorski-pegazik-podsumowanie
W środę (14 lutego) b.r. w Domu Kultury w Lubawce odbyły się miejsko-gminne eliminacje XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. W konkursie podzielonym na dwie kategorie młodsi i starsi udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Lubawka - laureaci eliminacji szkolnych.

Przeglądaj aktualności