• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

01
maja
2018

Sportowa Majówka 2018 - galeria

miniatura_sportowa-majwka-2018-galeria
We wtorek, 1 maja 2018 r. na Stadionie Miejskim w Lubawce odbyła się "Majówka na sportowo", czyli zabawy ruchowe dla najmłodszych przy wykorzystaniu sprzętu sportowego "mały mistrz" oraz bieżni lekkoatletycznej. Na każdego uczestnika czekał dyplom, upominek i gorąca kiełbaska dla regeneracji sił.
logo_mgok

27
kwietnia
2018

W BAJKOWYM ŚWIECIE EKOBOHATERÓW

miniatura_w-bajkowym-wiecie-ekobohaterw
W dniu dzisiejszym dzieci klasy II "a" SP w Lubawce przeniosły nas " W Bajkowy Świat Ekobohaterów". Na scenie Domu Kultury mogliśmy spotkać Smerfy, Kubusia Puchatka, Pszczółkę Maję, Fionę i Shreka, Pinokia i Królewne Śnieżkę, którzy przypomnieli widowni jak należy dbać o naszą planetę Ziemię. W spektaklu były omówione zasady recyklingu.
logo_mgok

25
kwietnia
2018

Majówka 2018 w Lubawce - program

miniatura_majwka-2018-w-lubawce-program
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Dom Kultury w Lubawce serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniach zaplanowanych na pierwszy tydzień maja w ramach akcji "Majówka 2018". W programie m.in. zabawy sportowe dla dzieci i dorosłych, wydarzenia muzyczne - koncerty zamknięte i plenerowe, zabawa dla młodzieży i dorosłych oraz występ teatralny. Szczegóły dostępne w "czytaj więcej".
logo_mgok

25
kwietnia
2018

Majówka z ikrą, czyli Teatr Improwizacji Jesiotr w Lubawce - zapowiedź

miniatura_majwka-z-ikr-czyli-teatr-improwizacji-jesiotr-w-lubawce-zapowied
Dom Kultury w Lubawce serdecznie zaprasza 5 maja br. o godz. 16:00 na majówkę z ikrą, czyli wyjątkowe i niepowtarzalne sobotnie popołudnie z Teatrem Improwizacji "Jesiotr" z Wrocławia. Teatr Jesiotr działa na wrocławskiej scenie komediowej już od sześciu lat. Tworzą teatr na oczach widowni, a każda scenka to unikalna opowieść, opowiedziana tylko raz.
logo_mgok

24
kwietnia
2018

INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW

miniatura_informacja-dla-czytelnikw
Biblioteka Gminna w Lubawce wraz z Filią w Chełmsku Śląskim informują o przerwie w pracy placówek. Oznacza to, że oprócz dni ustawowo wolnych od pracy Biblioteki będą nieczynne dodatkowo w dniach  2 maja oraz 4 maja b.r.
logo_mgok

24
kwietnia
2018

Zajęcia Biegowe

miniatura_zajcia-biegowe
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję biegową. Spotykamy się w najbliższą środę (25.04.2018r.) o godz. 18:00, na Stadionie Miejskim w Lubawce.
logo_mgok

23
kwietnia
2018

Ekobohaterowie zapraszają na teatrzyk z okazji Dnia Ziemi

miniatura_ekobohaterowie-zapraszaj-na-teatrzyk-z-okazji-dnia-ziemi
Uczniowie klasy "2a" Szkoły  Podstawowej w Lubawce oraz Dom Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców na przedstawienie pt. "W Świecie Ekobohaterów" organizowane w ramach obchodów Dnia Ziemi.  Spetkakl odbędzie się  27 kwietnia br. (piątek) o godzinie 16:30 w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce przy ul. Kamiennogórskiej 19.

Przeglądaj aktualności