• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

21
października
2020

Podziękowania - Narodowe Czytanie

miniatura_podzikowania-narodowe-czytanie
Dzisiaj miłą niespodzianką było otrzymanie paczki nadanej przez Kancelarię Prezydencką z podziękowaniami od Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za udział w Narodowym Czytaniu "Balladyny" Juliusza Słowackiego. Dziękujemy, że byliście z nami.
logo_mgok

21
października
2020

Zawieszone zajęcia - DK w Lubawce

miniatura_zawieszone-zajcia-dk-w-lubawce
UWAGA! Z dniem dzisiejszym, tj. 20 października 2020 r. zawieszone do końca października zostają wszystkie zajęcia stałe, odbywające się w Domu Kultury w Lubawce.
logo_mgok

21
października
2020

Nabór Wolontariuszy WOŚP - DK Lubawka

miniatura_nabr-wolontariuszy-wop-dk-lubawka
W czasach, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i często wystawił nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra.
logo_mgok

19
października
2020

29. Finał WOŚP! - WDK Chełmsko Śląskie

miniatura_29-fina-wop-wdk-chemsko-lskie
Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
logo_mgok

19
października
2020

Zajęcia JOGI - odwołane

miniatura_zajcia-jogi-odwoane
Informujemy, że na prośbę pani Instruktor, odwołujemy zajęcia jogi przez najbliższe dwa tygodnie. O powrocie do zajęć poinformujemy, gdy tylko podejmiemy decyzję o ich przywróceniu.
logo_mgok

18
października
2020

REVIVAL!

miniatura_revival
W dniu dzisiejszym na Rynku w Chełmsku Śląskim odbył się finał projektu REVIVAL. Impreza była inna niż wszystkie, a to za sprawą czerwonej strefy, którą zostaliśmy objęci.
logo_mgok

16
października
2020

REVIVAL- dzień akcyjny!

miniatura_revival-dzie-akcyjny
UWAGA! W związku z nowymi obostrzeniami na skutek umieszczenia Powiatu Kamiennogórskiego w tzw. strefie czerwonej, przedstawiamy zmiany, jakie zaszły w programie dnia akcyjnego REVIVALu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 18 października 2020 r.

Przeglądaj aktualności