• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

04
grudnia
2019

Kwiatuszki Lnu w Domu Kultury

miniatura_kwiatuszki-lnu-w-domu-kultury
"Widząc te dzieci, nie musimy martwić się o kultywowanie polskiej tradycji" - powiedziała w podsumowaniu występu pani Grażyna Wołkowska, kierownik ludowego zespołu dziecięcego "Kwiatuszki Lnu". Grupa ta obchodzi swoje 10. lecie, z tej okazji wczoraj zaprezentowała widowisko w naszym Domu Kultury.
logo_mgok

03
grudnia
2019

Finał projektu "Chełmsko MOVIE - bliżej kina!"

miniatura_fina-projektu-chemsko-movie-bliej-kina
1 grudnia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Chełmsko MOVIE - bliżej kina" podczas którego zostały zaprezentowane efekty działań jego uczestników. Wielkim finałem projektu były premierowe pokazy filmu "Meritum" stworzonego podczas warsztatów filmowych grupy CHAOS działającej przy WDK.
logo_mgok

27
listopada
2019

Zapraszamy na Jarmark!

miniatura_zapraszamy-na-jarmark
W sobotę, 7 grudnia na lubawskim rynku po raz piąty odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Odwiedzi nas rekordowa liczba rękodzielników! Nie zabraknie również programu artystycznego, który zaprezentują lokalne grupy.
logo_mgok

24
listopada
2019

Premiera filmu grupy CHAOS: "Meritum"

miniatura_premiera-filmu-grupy-chaos-meritum
W najbliższą niedzielę 1 grudnia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu "Chełmsko MOVIE - bliżej kina", którego finałem jest premiera filmu "Meritum" stworzonego przez grupę CHAOS.
logo_mgok

22
listopada
2019

"Magia ziół i tańców integracyjnych" - efekt zakończonego projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Granica" z Lubawki

miniatura_magia-zi-i-tacw-integracyjnych-efekt-zakoczonego-projektu-realizowanego-przez-stowarzyszenie-spoeczno-kulturalne-granica-z-lubawki
Od miesiąca czerwca do listopada 2019 roku uczestnicy warsztatów uczyli się tańców integracyjnych i poznawali zioła - ich właściwości i praktyczne zastosowanie. Partnerem projektu był Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce, który udostępnił nieodpłatnie sale na warsztaty w Domu Kultury w Lubawce i w Chełmsku Śląskim. Szczegóły w załączeniu.
logo_mgok

22
listopada
2019

10-lecie zespołu Kwiatuszki Lnu - uroczysty koncert

miniatura_10-lecie-zespou-kwiatuszki-lnu-uroczysty-koncert
Z okazji 10-lecia działalności artystycznej Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego "Kwiatuszki Lnu" 29 listopada br. o godz. 17:00 w ZS-P w Chełmsku Śląskim odbędzie się uroczysty koncert jubileuszowy pt. "Od Andrzejek do Dożynek".
logo_mgok

22
listopada
2019

Mikołajki w Gminie Lubawka

miniatura_mikoajki-w-gminie-lubawka
Zapraszamy serdecznie na spotkania ze św. Mikołajem, który do naszej Gminy przybędzie już 6 i 7 grudnia. Pełny plan spotkań w "czytaj więcej".

Przeglądaj aktualności