• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

14
maja
2020

Bliskie Kino: Węgiel Film Festival Online

miniatura_bliskie-kino-wgiel-film-festival-online
Węgiel Film Festival Online to niesamowite wydarzenie filmowe, organizowane z ogromną pasją przez studentów II roku "Organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej" Szkoły Filmowej Uniwersytetu Śląskiego, gdzie w programie obok bloku konkursowego filmów studenckich, pojawią się ciekawe debaty i spotkania z twórcami kina.
logo_mgok

12
maja
2020

Pierwszy dyplom

miniatura_pierwszy-dyplom
12 maja 2020 r. Bibliotekę Gminną w Lubawce odwiedziła jedna z najmłodszych czytelniczek biorąca udział w projekcie "Mała Książka - Wielki Człowiek".
logo_mgok

12
maja
2020

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

miniatura_midzynarodowy-dzie-pielgniarek-i-poonych
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych- święto obchodzone corocznie 12 maja ustanowione przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek (ICN) na Kongresie w Meksyku w 1973 roku.  W Polsce święto obchodzone jest, jako Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Zawód pielęgniarki ma już tysiące lat.
logo_mgok

07
maja
2020

Bliskie Kino: Docs Against Isolation w serwsie ninateka.pl

miniatura_bliskie-kino-docs-against-isolation-w-serwsie-ninateka-pl
Od 8 do 18 maja odbędzie się internetowa alternatywa dla znanego festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity: "Docs Against Isolation"  - w tym czasie w serwsie NINATEKA będzie udostępnionych 20 filmów z ostatnich edycji festiwalu i to zupełnie za darmo!  
logo_mgok

06
maja
2020

70 urodziny śp. Zbigniewa Wodeckiego

miniatura_70-urodziny-p-zbigniewa-wodeckiego
Człowiek-orkiestra, znakomity muzyk, ulubieniec publiczności... Zbigniew Wodecki obchodziłby dziś 70. urodziny. I pewnie zrobiłby to śpiewająco. Wiele osób nadal z utęsknieniem wspomina artystę, a jego utwory wciąż są słuchane przez tysiące wiernych fanów. Przypominamy, że Zbigniew Wodecki gościł podczas Dni Lubawki w 2014 roku. Wspominamy więc jeden z wielu jego utworów...
logo_mgok

04
maja
2020

Dzień Strażaka - życzenia i wystawa on-line

miniatura_dzie-straaka-yczenia-i-wystawa-on-line
Drodzy strażacy, druhowie z okazji Dnia Strażaka życzymy Wam wszystkiego co najlepsze: zdrowia, uśmiechu i samych szczęśliwych powrotów z akcji! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was filmik z wystawą prac plastycznych wykonanych przez dzieci z powiatu kamiennogórskiego.
logo_mgok

30
kwietnia
2020

DK poleca majówkowe propozycje online

miniatura_dk-poleca-majwkowe-propozycje-online
Przed nami majówka, zawsze spędzaliśmy ją razem, ale niestety tym razem będzie inaczej. Zachęcamy Was do tego, żeby mimo pięknej pogody zostać w domu. Z tego względu mamy dla Państwa szeroki wachlarz propozycji nadchodzących wydarzeń kulturalnych online.

Przeglądaj aktualności