• brak_1
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

07
listopada
2017

Przygotowania do Święta Niepodległości

miniatura_przygotowania-do-wita-niepodlegoci
Integracja, dobra zabawa i artystyczene wyzwania listopadowym popołudniem w Domu Kultury w Lubwce może oznaczać tylko jedno - właśnie ruszyły ostatnie przygotowania i próby do piątkowej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
logo_mgok

07
listopada
2017

Koncert Operetki i Musicalu - zaproszenie

miniatura_koncert-operetki-i-musicalu-zaproszenie
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim serdeczenie zaprasza w najbliższą sobotę (11 listopada) na godzinę 13:00 na koncert Operetki i Musicalu w wykonaniu śpiewaków operowych: Doroty Ujdy - Jankiewicz, Andrzeja Jankiewicza oraz Mirosława Owczarka.
logo_mgok

06
listopada
2017

UWAGA CZYTELNICY !

miniatura_uwaga-czytelnicy
   Biblioteka Gminna  w Lubawce informuje, że w najbliższy czwartek ( 9 listopada b.r.) będzie czynna do godz. 16.00.
logo_mgok

31
października
2017

Bal Świętych w Lubawce

miniatura_bal-witych-w-lubawce
Tańce, konkursy i mnóstwo dobrej zabawy lubawskim dzieciom zafundowała Parafia Wniebowzięcia NMP oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury. Wszystko to miało miejsce na Balu Świętych, który po raz pierwszy został zorganizowany w Lubawce.
logo_mgok

30
października
2017

Bal Świętych w Chełmsku Śląskim

miniatura_bal-witych-w-chemsku-lskim
W niedzielę (29 października br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbył się Bal Świętych. Organizatorem wydarzenia była Parafia pw Świętej Rodziny, Zespół Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich oraz Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim.
logo_mgok

27
października
2017

INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW

miniatura_informacja-dla-czytelnikw
   W najbliższy poniedziałek i wtorek tj. 30 i 31 października b.r. Biblioteka Gminna w Lubawce będzie czynna w innych niż zwykle godzinach.
logo_mgok

27
października
2017

Operetka w Domu Kultury

miniatura_operetka-w-domu-kultury
Operetka każdorazowo spotyka się w Lubawce z dużym zainteresowaniem. Po raz kolejny na scenie zobaczymy solistów z Poznania, tym razem będą to - Karolina Garlińska, Bartosz Kuczyk i Wiesław Poprzycki. Artyści ci są znani z dobrego kontaktu z publicznościa oraz wysokiego poziomu artystycznego, prezentowanego podczas swoich występów.
logo_mgok

26
października
2017

Rytmika i taniec nowoczesny

miniatura_rytmika-i-taniec-nowoczesny
Informujemy, że w dniu jutrzejszym (piątek, 27 października br.) zajęcia tańca nowoczesnego i rytmiki dla dzieci zostały odwołanie przez instruktora. Zapraszamy w następnym tygodniu.
logo_mgok

26
października
2017

Międzynarodowy Dzień Seniora

miniatura_midzynarodowy-dzie-seniora
We wtorek, 24 października 2017 roku w Domu Kultury w Lubawce odbył się obchody Międzynarodowego Dnia Seniora. Dla seniorów został przygotowany poczęstunek oraz program artystyczny w wykonaniu zespołu dziecięgo Kwiatuszki Lnu oraz zespołów ludowych Zgoda z Chełmska Śląskiego i Wrzos z Lubawki.

Przeglądaj aktualności