• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

29
marca
2021

Nowości Marca

miniatura_nowoci-marca
Co nowego w Bibliotece! Biblioteka w Chełmsku Śl. zaprasza na nowości MARCA. Zapraszam do zapoznania sie z nowościami m.in. kolejna część z p.Chyłką "Afekt"R. Mroza, "Żona więźnia" M. Brookes, powieść inspirowana prawdziwą historią, czy kontynuacja Opowieści niepoprawnych politycznie V "Alianci" P. Zychowicza. Więcej w załączniku.
logo_mgok

23
marca
2021

KONKURS ,,Żywe obrazy''

miniatura_konkurs-ywe-obrazy
Mimo że większość z nas pozostaje w domach, Dom Kultury w Lubawce chce uczcić Światowy Dzień Sztuki, który przypada na 15 kwietnia 2021.
logo_mgok

22
marca
2021

Adam Zagajewski nie żyje

miniatura_adam-zagajewski-nie-yje
 W wieku 75 lat zmarł Adam Zagajewski, poeta, prozaik, eseista i tłumacz, jeden z najbardziej znanych współczesnych twórców polskich  
logo_mgok

18
marca
2021

Wiosenny konkurs

miniatura_wiosenny-konkurs
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III z Gminy Lubawka do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Pani Wiosna".
logo_mgok

08
marca
2021

Dzień Kobiet - Warsztaty makijażowe

miniatura_dzie-kobiet-warsztaty-makijaowe
W niedzielę odbyły się zajęcia poprowadzone przez Ewa Karaban Make Up Artist. Panie miały okazję dowiedzieć się jak prawidłowo wykonać makijaż dzienny, ale i nie tylko, był również poruszony temat pielęgnacji z analizą najczęstszych problemów.
logo_mgok

08
marca
2021

Zapraszamy na wystawę fotograficzną

miniatura_zapraszamy-na-wystaw-fotograficzn
Zapraszamy na niezwykle piękną i kobiecą wystawę prac fotograficznych stworzonych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego "Tkacze Śląscy" w ramach zadania pn.: "Wzorzysta tkanina dla pokolenia - przywracanie znaczenia dziedzictwa narodowego w regionie" w programie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Edukacja Kulturalna".
logo_mgok

08
marca
2021

Dzień Kobiet- życzenia

miniatura_dzie-kobiet-yczenia
Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam: pogody ducha, spełnienia pragnień, samych cudownych chwil, miłości, zrozumienia i grona przyjaciół.
logo_mgok

07
marca
2021

Dzień Kobiet

miniatura_dzie-kobiet
Z okazji dnia kobiet przygotowaliśmy specjalny koncert piosenek nieżyjącej już ikony polskiej sceny muzycznej - Anny Jantar.
logo_mgok

03
marca
2021

Dzień Kobiet - zapraszamy na warsztaty makijażowe!

miniatura_dzie-kobiet-zapraszamy-na-warsztaty-makijaowe
Drogie Panie! Z okazji Waszego święta szykujemy dla Was bezpłatne warsztaty makijażowe 7 marca 2021 r. o godzinie 14:00, które poprowadzi absolwentka renomowanej szkoły makijażu Pro Academy Scholl of Makeup oraz uczestniczka wielu kursów makijażowych - Ewa Karaban Make Up Artist ....

Przeglądaj aktualności