• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

16
maja
2018

Spektakl "Bajki i Baśnie"

miniatura_spektakl-bajki-i-banie
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz dzieci z grupy teatralnej "Pół do Czwartej" działającej przy Domu Kultury w Lubawce serdecznie zapraszają na spektakl pt. "Bajki i Baśnie".
logo_mgok

09
maja
2018

Marsz dla Polski

miniatura_marsz-dla-polski
 08-05 -2018 odbyła się II edycja Marszu dla Polski w Chełmsku Śląskim. W tym roku z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. oraz 73 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej.
logo_mgok

08
maja
2018

Zajęcia Biegowe

miniatura_zajcia-biegowe
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję ruchową i biegową. Spotykamy się dzisiaj (09.05.2018r.) o godz. 18:00, na Stadionie Miejskim w Lubawce.
logo_mgok

05
maja
2018

Teatr Improwizacji Jesiotr w Lubawce

miniatura_teatr-improwizacji-jesiotr-w-lubawce
Za zakończenie majówki w sobotnie popołudnie w Domu Kultury w Lubawce odbyło się wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko z Teatrem Improwizacji "Jesiotr" z Wrocławia. Teatr Jesiotr działa na wrocławskiej scenie komediowej już od sześciu lat. Tworzą teatr na oczach widowni, a każda scenka to unikalna opowieść, opowiedziana tylko raz.
logo_mgok

04
maja
2018

"Songs of May", czyli Majówka w Parku Watra

miniatura_songs-of-may-czyli-majwka-w-parku-watra
SONGS of MAY, czyli muzyczna majówka w Parku Watra. Wydarzenie pilotażowe tegorocznego długiego majowego weekendu odbyło się w piątek (4 maja br.) w Lubawce na terenie Parku Watra. Rozpoczęcie imprezy od godz. 16:00 dokonała Zastępca Burmistrza Bożena Kończak oraz Dyrektor MGOK Sławomir Sławiński.
logo_mgok

03
maja
2018

IV Turniej Przyjaźni

miniatura_iv-turniej-przyjani
W trzecim dniu Majówki 2018 na Stadionie Miejskim w Lubawce odbył się IV Turniej Przyjaźni. Udział wzięło w nim 8 zespołów. Zwyciężyła ekipa FC Smalce z Kamiennej Góry i Przedwojowa.
logo_mgok

03
maja
2018

Operetka Wrocławska w Lubawce - "Pieśni Patriotyczne"

miniatura_operetka-wrocawska-w-lubawce-pieni-patriotyczne
Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Domu Kultury w Lubawce odbył się Koncert Operetki i Musicalu pt. "Pieśni Patriotyczne". Na scenie wstąpili artyści wrocławscy w składzie: Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran), Andrzej Jankiewicz (tenor), Mirosław Owczarek (baryton).
logo_mgok

02
maja
2018

Zajęcia Biegowe

miniatura_zajcia-biegowe
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję biegową. Spotykamy się dzisiaj (02.05.2018r.) o godz. 18:00, na Stadionie Miejskim w Lubawce.
logo_mgok

01
maja
2018

Turnieje Majówkowe

miniatura_turnieje-majwkowe
1 maja w Chełmsku Śląskim odbyły się majówkowe turnieje sportowe - Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MGOK w Lubawce oraz Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Lubawka.

Przeglądaj aktualności