• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

logo_mgok

10
kwietnia
2019

Recital Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

miniatura_recital-alicji-majewskiej-i-wodzimierza-korcza
Muzyczne uniesienia w samym środku "Majówki" w Lubawce oznaczają jedno - na sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce odbędzie się niesamowity recital wspaniałej polskiej piosenkarki Alicji Majewskiej w towarzystwie utalentowanego kompozytora i pianisty Włodzimierza Korcza. W tracie koncertowej z nowo wydaną płytą "Żyć się chce" artystka zawita w Lubawce - 2 maja 2019 r., o godz. 19:00.
logo_mgok

03
kwietnia
2019

Wieczór ze św. Janem Pawłem II

miniatura_wieczr-ze-w-janem-pawem-ii
We wtorek, 2 kwietnia mieszkańcy Lubawki zgromadzili się na rynku aby uczcić czternastą rocznicę śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II. Zaprezentowały się: Zespół Wrzos, Zespół W PORZĄDKU, Harcerze z grupy Górski Potok oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Lubawki.
logo_mgok

03
kwietnia
2019

Palmy w stylu wileńskim i kurpiowskim

miniatura_palmy-w-stylu-wileskim-i-kurpiowskim
2 kwietnia 2019 r. (wtorek) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się otwarte warsztaty wykonywania palm w stylu wileńskim i kurpiowskim. Instruktorem zajęć była p. Róża Morawiec.
logo_mgok

01
kwietnia
2019

Przygotowania do Niedzieli Palmowej ruszają!

miniatura_przygotowania-do-niedzieli-palmowej-ruszaj
Początek kwietnia w Wiejskim Domu Kultury zaczyna się kwieciście - wszystko za sprawą przygotowań do Niedzieli Palmowej. Do XIX Konkursu Palm Wielkanocnych zgłosiła się też klasa 5 "b" Szkoły Podstawowej z Chełmska Śląskiego, której przedstawiciele odwiedzili dziś nasz Dom Kultury.
logo_mgok

01
kwietnia
2019

Zdobienie jajek metodą decoupage - cz. III

miniatura_zdobienie-jajek-metod-decoupage-cz-iii
W ostatni piątek marca odbyła się trzecia część warsztatów rękodzieła ze zdobienia jaj wielkanocnych metodą decoupage. Ozdoby tworzono przy użyciu serwetek, farb i lakieru na jajkach wykonanych ze styropianu.
logo_mgok

01
kwietnia
2019

Warsztaty robienia palm wielkanocnych

miniatura_warsztaty-robienia-palm-wielkanocnych
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na warsztaty robienia palm wielkanocnych. Zajęcia odbędą się w najbliższy wtorek (2 kwietnia br.) w godz. 15:30 - 18:00. Szczegóły na załączonym plakacie w "czytaj więcej".

Przeglądaj aktualności